اینترنت موبایل ارزان شد + تعرفه های جدید

در جلسه امروز کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه اخیر اینترنت آزاد موبایل اصلاح شد و تعرفه از ۲.۵ ریال به ازای هر کیلوبایت به ۰.۵ ریال کاهش یافت.تعرفه جدید اینترنت همراه امروز در جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بازنگری شد و رقم ۰.۵ ریال برای آن تصویب شد.

پیش از این، کمیسیون تنظیم مقررات، تعرفه آزاد اینترنت همراه را ۲.۵ ریال به ازای هر کیلوبایت تصویب کرده بود که پس از اعلام با واکنش رسانه‌ها نسب به گرانی تعرفه جدید همراه شد. پیش از جلسه تصمیم‌گیری کمیسیون، صحبت از تعیین تعرفه نیم ریال به ازای هر کیلوبایت اینترنت همراه بود.

به این ترتیب در حالیکه مصوبه به تائید اعضای کمیسیون رسیده بود و از سوی سخنگوی کمیسیون و معاون وزیر نیز اعلام عمومی شده بود اما وزیر ارتباطات از اصلاح و بازنگری تعرفه به دلیل نارضایتی عمومی خبر داد.

به این ترتیب و با نرخ جدید در صورت استفاده آزاد از اینترنت همراه به جای ۲۵۶ تومان، مبلغ ۵۱ تومان به ازای هر مگابایت استفاده باید پرداخت کنید. طبیعی است که نرخ تمام شده در بسته های اینترنت همراه که اپراتورها در اختیار کاربران خود قرار خواهند داد از این مبلغ نیز پایین تر خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. سلام شهر بابلسر معلوم نیست کی ۳gایرانسل فعال میشه الان دوستم همراه اول داره ۳g فعال شدست سرعتشم خوبه عالی نیست

  2. اقا خوبه این کار مسئول ها اما این شهر ما شهر دورود ۲ ماه تو لیست ۳g ایرانسل هست اما خبری از ۳g هیچ نقطه ای از این شهر نیست