گلکسی اس 10 پلاس باریک‌ترین پرچمدار سال‌های اخیر سامسونگ خواهد بود | گجت نیوز
آخرین مطالب
18
امروز
گلکسی اس 10 پلاس

گلکسی اس 10 پلاس باریک‌ترین پرچمدار سال‌های اخیر سامسونگ خواهد بود

گلکسی اس 10 پلاس (+Samsung Galaxy S10) باریک‌ترین پرچمدار سال‌های اخیر سامسونگ است. اطلاعات منتشرشده از ابعاد این تلفن هوشمند، این اطلاعات را تایید می‌کنند.

طی سال‌های اولیه فراگیر شدن گوشی ها موبایل، سامسونگ و اپل باریک‌ترین پرچمداران خود را روانه بازار کردند. هرچند، از سال 2015، ضخامت اسمارت فون ها به منظور استفاده از اجزا و قطعات بزرگتر به مرور افزایش پیدا کرد. اما به تازگی اطلاعاتی منتشر شده است که نشان می‌دهد گوشی های خانواده Galaxy S10، باریک‌ترین پرچمداران سال‌های اخیر سامسونگ خواهند بود.

مقایسه ضخامت گلکسی اس 10 پلاس با پرچمداران قبلی

افشاگر مورد اعتماد، استیو همراستافر، در توییتی جدید مدعی شده گلکسی اس 10 پلاس با ضخامت فقط 7.79 میلی‌متر تولید می‌شود تا از سال 2016 تا به امروز شاهد عرضه باریک‌ترین مدل در میان پرچمداران سامسونگ باشیم. در حقیقت، کره‌ای‌ها فقط پنج پرچمدار مختلف را با ضخامتی کمتر از گلکسی +S10 تولید کرده‌اند: گلکسی اس 6 با ضخامت 6.8 میلی‌متر، گلکسی اس 6 اج پلاس با ضخامت 6.9 میلی‌متر، گلکسی اس 6 اج با ضخامت 7 میلی‌متر، گلکسی نوت با ضخامت 7.6 میلی‌متر و گلکسی اس 7 اج با ضخامت 7.7 میلی‌متر.

گلکسی S10 پلاس در حالی قرار است با این ضخامت پایین تولید شود که از یک باتری بزرگ 4 هزار میلی‌آمپر ساعتی و چندین دوربین در بخش پشتی قدرت خواهد گرفت؛ هیچ‌کدام از گوشی هایی که بالاتر نام آنها را ذکر کردیم، بیشتر از یک دوربین در بخش پشتی نداشته و باتری آنها نیز چنین ظرفیت بالایی ندارد. در نهایت، گلکسی S10 و نسخه ضعیف‌تر آن یعنی گلکسی S10E نیز به ترتیب با ضخامت 7.85 و 7.94 میلی‌متر تولید خواهند شد.

یک دیدگاه

  1. زیبایی دو چنتدان میشه اینطوری

    (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*