هواوی

هواوی می‌خواهد بزرگترین تولیدکننده گوشی های هوشمند در جهان باشد

هواوی در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند جهان قرار دارد. طبق آمار به دست آمده، Huawei در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ بیش از ۵۲ میلیون دستگاه گوشی فروخته است.

با توجه به فروش تعداد ۲۰۶ میلیون دستگاه از گوشی های هوشمند Huawei در سال ۲۰۱۸، به نظر می‌رسد این شرکت به جایگاه دوم سطح جهانی راضی نیست و هدفی به مراتب بزرگ‌تر را برای خود تعریف کرده است. بر اساس آمار به دست آمده از شرکت بین‌المللی IDC، با فروش ۵۲.۲ میلیون دستگاه تنها در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند جهان هدفی دور از دسترس برای این شرکت نیست.

افزایش فروش گوشی های بالارده هواوی

یو چنگ دونگ، مدیر عامل شرکت هواوی مدتی پیش در مصاحبه‌ای که در کنفرانس ارتباطات برگزار شد، گفت:

هواوی در چند سال اخیر میزان فروش گوشی‌های بالا رده خود را تا حد زیادی افزایش داده و حتی ۱۰ درصد از سهم بازار گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار را در ۲۵ کشور دنیا به خود اختصاص داده است. در ضمن نباید این نکته را از قلم انداخت که سهم بازار Huawei از سال ۲۰۱۷ تا کنون همواره روندی رو به رشد داشته است.

در حال حاضر میزان فروش ۷.۵ میلیون و ۱۷ میلیون دستگاه از آخرین پرچمداران هواوی یعنی سری Huawei Mate 20 و سری Huawei P20 نشان می‌دهد چالش‌های اخیر به وجود آمده برای هواوی در برخی کشورها نه تنها نتوانسته در پیشرفت این برند تاثیر بگذارند، بلکه این ارقام در مقایسه با آمارهای به دست آمده از سال گذشته بالغ بر ۱.۲۵ میلیون دستگاه افزایش داشته است. این طور که به نظر می‌رسد Huawei در تلاش است فاصله بین خود و رقبا را کمتر کرده و در نتیجه جایگاه اول جهانی را در پایان سال ۲۰۱۹ به خود اختصاص دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خخخخخخخخخخخخخخ