تولید گوشی

وزیر ارتباطات از بهبود شرایط تولید گوشی در کشور خبر داد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت سهم گوشی های جی ال ایکس در شبکه افزایش پیدا کرد و شرایطی را فراهم کردیم تا تولید گوشی در کشور با رشد بیشتری تداوم داشته باشد.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به درخواست تعدادی از کاربران در زمینه مشکلات کارخانه گوشی های موبایل جی ال ایکس (GLX) و تسهیل شرایط تولید این کارخانه عنوان کرد به دلیل نوسان‌های ارزی، کاربرد گوشی های جی ال ایکس در شبکه افزایش پیدا کرد و سهم این گوشی بومی در بازار موبایل 7 درصد افزایش یافت و نسبت به گذشته 7 برابر رشد داشته است. اما مدتی قبل تولید گوشی های جی ال ایکس با مشکل مواجه شد؛ زیرا برخی از کالاهای مورد نیاز این کارخانه در گمرک ترخیص نشده بودند، اما با همکاری کرباسیان، وزیر سابق اقتصاد این مشکل برطرف شد و مراحل تولید آن‌ها نیز مجددا به روال قبلی بازگشت.

تولید گوشی

شرایط تولید گوشی مهیا می‌شود

آذری جهرمی در ادامه عنوان کرد در حال حاضر جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه معاون مربوطه وزیر صنعت، معدن و تجارت برای آسان‌تر شدن شرایط تولید گوشی در کشور در حال مذاکره هستند تا به نتیجه مناسبی برسیم. از سویی برای تداوم فعالیت شرکت GLX اقدام‌های مناسبی انجام داده‌ایم؛‌ برای مثال کالا‌هایشان را از گمرک ترخیص کردیم و منابع مالی مورد نیاز هم به آن‌ها پرداخت شده است. وزیر ارتباطات در پایان خاطرنشان کرد برخی از کاربران در خصوص تحویل ندادن به موقع گوشی های جی ال ایکس سفارش داده شده معترض بودند که این موارد نیز برطرف شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

8 دیدگاه

  1. من جی ال ایکس خریدم یه بار عین بلانسبت …پشیمونم کل شرکت جی ال ایکس(مونتاژ کننده محصولات درجه۵) چینی بهم بدن به ریال نمیخرم گوشی خارجی بشه ۵۰ میلیون میخرم جی ال اشغال نمی خرم

  2. یه الف بچه(منظورم برند ایرانیه) میخواد جلویه گوشیهای روز جهان بگیره ! راهیه کدوم جهنیم خدا؟ مثال بزک نمیر بهار میاد هم خوبه برای این مطلب.

  3. تولید گوشیی کی گوشی های اشغتلو میخره اخه

  4. مونتاژ: کالای مورد نیاز کارخانه، وارداتی است
    تولید: کالای مورد نیاز کارخانه، وارداتی نیست

  5. یا خدا
    داریم به سمتی میریم که مثه ماشین دیگه گوشیه خارجی نشه خرید تعرفه ش میشه ۲۰۰ درصد