کاربران می‌توانند حفره دوربین گلکسی اس 10 را مخفی کنند | گجت نیوز
آخرین مطالب
14
امروز
حفره دوربین گلکسی اس 10

کاربران می‌توانند حفره دوربین گلکسی اس 10 را مخفی کنند

سامسونگ با قابلیتی به نام Hide front camera به کاربران اجازه می‌دهد تا حفره دوربین گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy S10) را مخفی کنند. اما این قابلیت چگونه کار می‌کند؟

سامسونگ شدیده به نمایشگرهای Infinity-O خود که در گوشی‌های خانواده گلکسی اس 10 از آن‌ها استفاده کرده، می‌بالد. اما این کمپانی برای کسانی که علاقه‌ای به حفره دوربین گلکسی اس 10 که روی نمایشگر این گوشی ایجاد شده ندارد، پیشنهادی دارد. هر کاربری که نمی‌خوهد این حفره روی صفحه نمایان باشد، می‌تواند آن را از طریق منوی تنظیمات گوشی خود به حالت غیرفعال درآورد.

درست مانند ناچ، به جای قرار گرفتن دوربین در حاشیه‌های بالای نمایشگر، سامسونگ تصمیم گرفته تا روی نمایشگر حفره‌ای را برای میزبانی از دوربین گوشی ایجاد کند. حفره دوربین گلکسی اس 10 در واقع باعث حذف حاشیه‌های اضافی بالای صفحه شده است، با این حال اگر علاقه‌ای به این سبک طراحی جدید ندارید، هنوز هم قسمت تاریک بالای صفحه در دسترس شما خواهد بود.

به جای محو شدن کامل، این منطقه یک پس زمینه‌ی مشکی را به خود خواهد گرفت. این بدان معناست که صفحه‌ی اپلیکیشن‌ها دیگر تا بالاترین نقطه از صفحه نمایش گسترش پیدا نخواهد کرد، اما همچنان در این منطقه‌ی مشکی می‌توانید مواردی نظیر نوتیفیکیشن‌ها، تعداد آنتن‌های سیم کارت، درصد باتری و دیگر اطلاعات سودمند را مشاهده کنید.

مخفی کردن حفره دوربین گلکسی اس 10 مستلزم پشتیبانی از اپلیکیشن‌هاست

طبیعتا این قابلیت با تمام اپلیکیشن‌ها سازگار نخواهد بود و امکان دارد شما در هنگام استفاده با برخی اپلیکیشن‌های خاص، متوجه ناهماهنگی این قابلیت با چگونگی نمایش صفحه باشید. البته نگران نباشید، باید منتظر بمانید تا اپلیکیشن‌های مورد علاقه‌ی شما پس از دریافت به‌روزرسانی، خودشان را با حالت Hide front camera گوشی های گلکسی اس 10 سامسونگ مطابقت دهند. چنین قابلیت مشابهی در گوشی‌های ناچ اسکرین نیز وجود دارد، اما در اینجا با توجه به این که حفره‌ی دوربین در گوشی های سامسونگ کوچک است، کار این کمپانی نیز برای مخفی کردن آن سخت‌تر بوده است.

یک دیدگاه

  1. وا مگه روش پیکسل سوار کردن؟

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*