تلویزیون بیسیم سامسونگ

سامسونگ در حال ساخت یک تلویزیون بیسیم است

پتنت‌ها نشان می‌دهند سامسونگ در حال ساخت یک تلویزیون بیسیم است. این تلویزیون مدرن می‌تواند بدون نیاز به هرگونه کابل و با بهره‌گیری از میدان الکترومغناطیسی کار کند.

با توجه به پتنتی که به تازگی منتشر شده، سامسونگ مشغول ساخت تلویزیونی است که برای استفاده نیاز به هیچگونه کابلی نخواهد داشت. اسناد مربوط به این پتنت‌ها توضیح می‌دهند که تلویزیون بیسیم سامسونگ چگونه کار خواهد کرد: یک نوار الکترومغناطیسی بین تلویزیون و دیوار نصب می‌شود و جریان را از یک مرکز به وجود می‌آورد. همین فناوری یک میدان الکترومغناطیسی را در اتاقی که تلویزیون در آن است ایجاد می‌کند.

مفهوم این فناوری آشنا به نظر می‌رسد. شارژ بیسیم از مزیت‌های میدان الکترومغانطیسی استفاده می کند تا جریان را بین یک پد شارژ و دستگاه سازگار انتقال دهد. تفاوت اصلی اینجاست که راه حل سامسونگ بین دستگاه و پد شارژ فاصله‌ای را ایجاد می‌کند. البته همانطور که در ثبت اختراع زیر نمایان است٬ فاصله نباید خیلی زیاد باشد.

تلویزیون بیسیم سامسونگ

میدان الکترومغناطیسی فقط مختص تلویزیون بیسیم نیست٬ انرژی تمام دستگاه‌ها را تامین می‌کند.

با این حال همه چیز به استفاده از یک تلویزیون بیسیم محدود نخواهد شد. گفته می‌شود در آینده‌ای نزدیک ما می‌توانیم یک مرکز اصلی را در اتاقمان داشته باشیم که می‌تواند انرژی مورد نیاز تمام دیوایس‌های ما اعم از تلویزیون و گیرنده دیجیتال را فراهم کند. مرکز تحقیقاتی شرکت دیزنی تا آنجا پیش رفته که پیشنهاد می‌کند میدان مغناطیسی باید به قدری قوی باشد که حتی در هنگام راه رفتن داخل اتاق باشید هم گوشی شما بتواند به واسطه‌ی آن پد شارژ شود.

یک دیدگاه

  1. سامسونگ یعنی تجربه ی استفاده از محصولات آینده در زمان حال

    (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*