گوشی منعطف زد تی ای

گوشی منعطف زد تی ای به صورت عمودی تا خواهد شد

پتنت‌هایی توسط شرکت زد تی ای به ثبت رسیده که نشان می‌دهند گوشی منعطف زد تی ای برخلاف گلکسی فولد سامسونگ، به صورت عمودی از وسط تا می‌شود.

با توجه به این که توجه بازار موبایل جهان تماما روی گوشی های منعطف است، کمپانی زد تی ای نیز مشتاق است تا جزوی از تولیدکنندگان این محصولات باشد. این شرکت پتنت‌هایی را منتشر کرده که نشان می‌دهد گوشی منعطف زد تی ای به صورت عمودی تا می‌شود؛ چیزی شبیه به موتورولا ریزر ۲۰۱۹ که شایعات می‌گویند به زودی معرفی خواهد شد.

پتنت‌های به انتشار رسیده نشان می‌دهند این گوشی به سمت داخل تا می‌شود. البته این محل تاشو کاملا از وسط نیست و کمی به سمت بالا متمایل است، اما گوشی تقریبا به نصف اندازه‌ی اصلی خود در حالت باز خواهد رسید.

پتنت‌های گوشی منعطف زد تی ای

گوشی منعطف زد تی ای

هیچ بریدگی فیزیکی برای دوربین سلفی در جلوی گوشی دیده نمی‌شود، پس احتمالا زد تی ای به فکر راه حلی برای ارائه‌ی یک نمایشگر است که به صورت کامل قاب جلویی گوشی را در بر گیرد. فقط دو دکمه در سمت راست قرار دارد که به نظر می رسد مربوط به کلیدهای پاور و تنظیم ولوم هستند. همچنین یک اسلات سیم کارت نیز در زیر آن‌ها به چشم می‌خورد. در پست، ما می‌توانیم پیکربندی دوربین را مشاهده کنیم. دوربین دوگانه‌ای به صورت عمودی در قاب پشتی قرار گرفته‌اند که یک فلاش LED نیز زیر آن‌ها است. تصویر قسمت زیری نیز بیانگر حضور دو اسپیکر و یک درگاه (که ظاهرا USB نوع C است) خواهد بود.

زد تی ای با دنیای گوشی‌های دو نمایشگری غریبه نیست. آن‌ها در سال ۲۰۱۷ یک گوشی به نام اکسون ام را عرضه کردند که به دو نمایشگر در کنار یکدیگر مجهز بود. اما حالا گوشی منعطف زد تی ای از تکنیک متفاوتی استفاده کرده خواهد کرد تا با یک گوشی کاملا تاشو واقعی روبرو باشیم.

زد تی ای پیشتر پتنت‌هایی از یک گوشی انعطاف پذیر دیگر را نیز به ثبت رسانده است که یک دیوایس مشابه گلکسی فولد سامسونگ را نشان می‌دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. شبیه گوشی های نوسیه

  2. از این طرح خوشم اومد