مدل‌های جدید هواوی واچ GT

مدل‌های جدید ساعت هواوی واچ GT همراه گوشی هواوی پی ۳۰ معرفی می‌شوند

هواوی می‌خواهد دو مدل جدید را به خانواده ساعت‌های هوشمند هواوی واچ GT اضافه کند. در ادامه برخی مشخصات و تصاویر مربوط به این دو مدل را مشاهده کنید.

یک گزارش جدید تصویری از دو مدل جدید ساعت هواوی واچ GT را به نمایش درآورده است. هواوی ابتدا نسل نخست این ساعت هوشمند را همراه با گوشی هواوی میت ۲۰ پرو معرفی کرد. این ساعت به سیستم عامل اختصاصی هواوی به نام Light OS مجهز بود.

بر اساس همین گزارش، این دو مدل هواوی واچ GT اکتیو و هواوی واچ GT الگانت نام خواهند داشت. در تصویر زیر می‌توانید مدل الگانت را در دو نسخه‌ی سبز تیره و نارنجی مشاهده کنید.

مدل‌های جدید هواوی واچ GT

بدنه‌ی این ساعت از نظر ظاهری اندک تفاوتی با نسل پیشین خود داشته است. اول از همه باید توجه شما را به ظاهر کلیدهای فیزیکی آن جلب کنیم. دیگر تفاوت، بدنه‌ای است که اینک رنگ خاکستری تیره را به خود گرفته است. به جز این دو موردف تغییر بزرگ دیگری را نمی‌توانیم در ساعت هوشمند جدید هواوی واچ GT الگانت ببینیم.

قیمت مدل‌های جدید هواوی واچ GT

این مدل‌های جدید به نمایشگر ۱.۳۹ اینچی OLED مشابه با نمایشگر واچ جی تی اکتیو مجهز هستند. مدل اکتیو قرار است در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شود. در حالی که قیمت نسل نخست واچ جی تی برای مدل اسپورت ۱۹۹ یورو و برای مدل کلاسیک آن ۲۲۹ یورو است، اما گفته می‌شود دو مدل جدید اکتیو و الگانت به ترتیب با قیمت‌های ۲۴۹ و ۲۲۹ یورو به فروش خواهند رسید.

به نظر می‌رسد هواوی می‌خواهد این دو مدل جدید ساعت هوشمند خود را در رویداد پرده بردازی از گوشی‌های خانواده هواوی پی ۳۰ خود که در پاری برگزار می‌شود، معرف کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه