قیمت و تمام اطلاعات هواوی پی 30

سایت آمازون همچنان به افشای اطلاعات هواوی پی 30 ادامه می‌دهد

سایت آمازون٬ این بار در نروژ و بلژیک دست به افشای اطلاعات هواوی پی 30 زده است. علاوه بر مشخصات فنی و قیمت٬ تصاویر دو گوشی Huawei P30 و P30 Pro نیز در این سایت‌ها منتشر شده است.

به خاطر دارید چند روز پیش سایت آمازون ایتالیا برخی از اطلاعات هواوی پی 30 را افشا کرده بود؟ بار دیگر تصاویر و مشخصات فنی دو گوشی هواوی پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو در سایت آمازون نروژ و بلژیک منتشر شده است. آن‌ها مشخصات به بیرون درز کرده در هفته‌ی گذشته را تایید می‌کنند٬ اما حالا ما قیمت گوشی‌های پرچمدار جدید هواوی را نیز در اختیار داریم.

قیمت و تمام اطلاعات هواوی پی 30

قیمت و تمام اطلاعات هواوی پی 30

مشخصاتی از قبیل تراشه‌ی کایرین 980 و نمایشگر OLED قابل انتظار است. خوشبختانه قیمت این دو دیوایس نیز حالا به دست ما رسیده است. هواوی پی 30 با قیمتی در حدود 720 یورو عرضه خواهد شد٬ در حالی که نسخه 128 و 256 گیگابایتی هواوی پی 30 پرو به ترتیب با قیمت‌های 933 و 1037 یورو عرضه خواهند شد. ضمنا این دو سایت علاوه بر افشای اطلاعات هواوی پی 30 ٬ نشان می‌دهند کمپانی هواوی می‌خواهد به عنوان هدیه٬ یک دستگاه ساعت هوشمند هواوی واچ جی تی را نیز به مشتریانی که این گوشی‌ها را پیش خرید کرده‌اند٬ ارائه می‌کند.

اما علاوه بر این‌ها٬ تصاویر تازه‌ای نیز از این دو گوشی منتشر شده که چند ساعت پیش توسط سایت رسمی هواوی هلند نیز منتشر شده بودند. به نظر می‌رسد حالا دیگر ما با هرآنچه مربوط به دو پرچمدار جدید هواوی برای سال 2019 است آشنا هستیم. غول چینی ششم فروردین در پاریس فرانسه از آن‌ها رونمایی خواهد کرد. گجت نیوز نیز به طور کامل این مراسم را تحت پوشش خبری قرار می‌دهد. ما را دنبال کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه