خودرو الکتریکی Nio ET

خودرو الکتریکی Nio ET ؛ رقیب چینی تسلا مدل ۳ از راه رسید

خودرو الکتریکی Nio ET در نمایشگاه خودرو شانگهای ۲۰۱۹ به صورت رسمی معرفی شد. برخی از کارشناسان این خودرو را رقیب چینی تسلا مدل ۳ می‌دانند. در ادامه مشخصات و امکانات این خودرو را بررسی می‌کنیم.

در نمایشگاه خودرو شانگهای ۲۰۱۹ شاهد رونمایی از خودرو الکتریکی Nio ET بودیم که در آینده‌ای نزدیک به بازار عرضه خواهد شد. ظاهر این خودرو شبیه کانسپت پیش‌تولیدی به همین نام است که جزو نخستین سدان‌های تاریخ شرکت چینی Nio محسوب می‌شود و از همان قوای محرکه تمام الکتریکی شاسی بلندهای این شرکت به نام‌های ES8 و ES6 بهره می‌برد.

خودرو الکتریکی Nio ET

مشخصات خودرو الکتریکی Nio ET

این خودرو دارای بدنه جدیدی در میان محصولات شرکت چینی Nio بوده و در ساخت آن از ترکیب طراحی ظریف، قوی و زیبا استفاده شده است. پیش‌بینی می‌شود مدل تولیدی کانسپت الکتریکی Nio ET تا قبل از سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شود. برخی از خبرگزاری‌ها از این خودرو به عنوان رقیب تسلا مدل ۳ نام برده‌اند. این کانسپت دارای طراحی شبیه فست بک بوده و از چراغ‌های نازک و ظریف بهره می‌برد. مجموعه‌ای از باتری نیکل، کبالت و منگنز با تراکم انرژی بالا نیرو قوای محرکه را تولید می‌کنند. قدرت تولید شده از این موتور تمام الکتریکی معادل ۲۹۵ اسب بخار است و این خودرو پس از هر بار شارژ شدن می‌تواند مسافتی حدود ۵۱۰ کیلومتر را طی کند.

تصاویر خودرو الکتریکی Nio ET

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۰ دیدگاه

  1. چشماش مثل چینی هاس هی

  2. اصلا خاک بر سره هممون

  3. و خاک برسر آفتابه سازای اشغال ساز.

  4. و خاک بر سره چینی جماعت که وقیحانه کپی میکنن و خودشونو رقیب فرض میکنن

  5. خاک بر سر صنعت مونتاژ کاری ایران…..
    فقط بلدن لگن های بی کیفیت رو با چندین برابر قیمت به مردم بچپونن….. و ملت نفهم هم همچنان فقط نگاه میکنن و جوک میسازن