پورشه 911 اسپیدستر

پورشه ۹۱۱ اسپیدستر در نمایشگاه نیویورک خوش درخشید

پورشه ۹۱۱ اسپیدستر در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ به صورت رسمی رونمایی شد. این خودرو نسبت به قبل سریع‌تر و قدرتمندتر شده است. در ادامه با امکانات و مشخصات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت خودروسازی پورشه در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۹ به صورت رسمی خودرو پورشه ۹۱۱ اسپیدستر را در معرض نمایش گذاشت. مشتریان می‌توانند این خودرو را از ۷ ماه می سال ۲۰۱۹ سفارش دهند. شرکت پورشه در این نمایشگاه در کنار معرفی پورشه ۹۱۱ اسپیدستر، از ساعت ویژه‌ای برای مالکان این خودرو نیز رونمایی کرده است.

پورشه 911 اسپیدستر

مشخصات پورشه ۹۱۱ اسپیدستر

پورشه ۹۱۱ اسپیدستر از یک موتور ۶ سیلندر ۴ لیتری تنفس طبیعی تخت بهره می‌برد که قادر است قدرتی معادل ۵۰۲ اسب بخار و گشتاور ۴۶۹ نیوتن‌متری تولید کند. این موتور قدرتمند تا دور ۹ هزار نیز بالا می‌رود. از این موتور در مدل‌های ۹۱۱ GT3 و ۹۱۱ GT3 RS نیز استفاده شده است. قدرت تولید شده از این موتور فقط توسط گیربکس ۶ سرعته دستی به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود. این خودرو می‌تواند ظرف مدت ۳.۸ ثانیه از سرعت صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو نیز ۳۰۹ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

پورشه 911 اسپیدستر

وزن این خودرو حدود ۱۴۶۵ کیلوگرم است و شرکت پورشه برای کاهش وزن آن فضای بار جلو، گلگیرهای جلو و پوشش عقب خودرو را از جنس فیبر کربن ساخته است. پورشه ۹۱۱ اسپیدستر به صورت استاندارد از ترمزهای کاپوزیت سرامیکی پورشه بهره می‌برد و در این خودرو سیستم تهویه مطبوع در نظر گرفته نشده است، اما مشتریان می‌توانند بدون اینکه هزینه‌ای اضافی پرداخت کنند، سیستم تهویه مطلوب را هنگام خرید سفارش دهند. این خودرو از همان شاسی‌ای بهره می‌برد که قبلا در تولید ۹۱۱ GT3 استفاده شده است، اما از فرمان‌پذیری چرخ‌های عقب با تنظیمات ویژه و دسته‌موتورهای دینامیک جدید برخوردار است.

پورشه 911 اسپیدستر

خودرو پورشه ۹۱۱ اسپیدستر به صورت استاندارد از یک دست رینگ‌های ۲۰ اینچی ساتین بلک نیز بهره می‌برد. شرکت پورشه در ساخت این خودرو از شیشه جلوی کوتاه استفاده کرده و به مشتریان وعده داده است تجربه رانندگی با این خودرو فراموش‌نشدنی خواهد بود. از سایر ویژگی‌های خاص پورشه ۹۱۱ اسپیدستر می‌توان به شیشه‌های جانبی کوتاه و سقف پارچه‌ای سبک‌وزن اشاره کرد. البته این خودرو از آینه‌های سنتی و در باک روی کاپوت که در مدل کانسپت وجود داشت، بی‌بهره است.

تصاویر پورشه ۹۱۱ اسپیدستر

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. منم اینقدر پول پشتم بود خوش میدرخشیدم