سوال چند گزینه ای در اینستاگرام

قابلیت سوال چند گزینه ای در اینستاگرام راه‌اندازی می‌شود

قابلیت سوال چند گزینه ای در اینستاگرام راه‌اندازی خواهد شد. به زودی کاربران این شبکه اجتماعی محبوب می‌توانند در بخش استوری حساب کاربری خود سوال‌های چند گزینه‌ای را مطرح کنند.

در حال حاضر تمامی شبکه های اجتماعی برای افزایش رضایت کاربران خود و جلب نظر کاربران جدید سعی می‌کنند قابلیت‌های جذابی را اضافه کنند. شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز در این راستا طرح‌های مختلفی را به اجرا درآورده است؛ برای مثال از ماه اوت سال ۲۰۱۶ قابلیت افزودن استوری به اینستاگرام اضافه شد که بسیاری از کاربران اینستاگرام از آن استقبال کردند. قابلیت استوری اینستاگرام به تدریج کامل‌تر شده و هم‌اکنون جزو محبوبت‌ترین قابلیت‌های اینستاگرام محسوب می‌شود.

سوال چند گزینه ای در اینستاگرام

قابلیت سوال چند گزینه ای در اینستاگرام

بدون شک اینستاگرام جزو پرمخاطب‌ترین و محبوبت‌ترین شبکه های اجتماعی در جهان محسوب می‌شود و میلیون‌ها کاربر در طول روز ویدیوها و عکس‌های خود را در آن با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند و مدیران این شبکه نیز همواره برای افزایش رضایت کاربران قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کنند. قابلیت سوال چند گزینه ای در اینستاگرام نیز جزو همین قابلیت‌های جدید محسوب می‌شود. بر این اساس به زودی کاربران می‌توانند در بخش استوری خود از استیکری استفاده کنند که امکان افزودن سوال‌های چند گزینه‌ای را فراهم می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. این خیلی یه هفته ای هست اومده