تاریخ اکران قسمت‌های بعدی فیلم جنگ ستارگان مشخص شد

شرکت دیزنی به صورت رسمی تاریخ اکران سه قسمت بعدی فیلم جنگ ستارگان (Star Wars) را اعلام کرد. این سه‌گانه احتمالی قرار است فصل تازه‌ای را در دنیای این مجموعه فیلم آغاز کند.  

قسمت بعدی جنگ ستارگان، فیلم خیزش اسکای‌ واکر (The Rise of Skywalker) در ماه دسامبر سال جاری میلادی به اکران در می‌آید. این فیلم هم سه‌گانه نیرو برمی‌خیزد (که در سال 2015 آغاز شد) را به پایان می‌برد و هم داستان اسکای واکر را به اتمام خواهد رساند. قسمت‌های آتی قرار است یک داستان کاملا تازه را روایت کنند.

فیلم جنگ ستارگان

در حال حاضر، نویسنده و کارگردان فیلم آخرین جدای، ریان جانسون و همچنین سازندگان سریال گیم آف ترونز، دیوید بنیاف و دی سی وایس به صورت جداگانه، در حال کار بر روی قسمت‌های جدید استار وارز هستند.

تاریخ اکران سه قسمت بعدی فیلم جنگ ستارگان – Star Wars

شرکت دیزنی اخیرا از برنامه اکران تعدادی از فیلم‌های آتی‌اش پرده برداشته و تاریخ اکران آثار شرکت فاکس که اخیرا خریداری کرده‌ را نیز مشخص کرده است. طبق اعلام آن‌ها، سه قسمت‌ بعدی مجموعه جنگ ستارگان به ترتیب در تاریخ‌های 16 دسامبر 2022 (25 آذر 1401)، 20 دسامبر 2024 (30 آذر 1403) و 18 دسامبر 2026 (27 آذر 1405) به اکران سینماها در خواهند آمد. با این تفاسیر، مجموعه Star Wars پس از اکران فیلم خیزش اسکای‌ واکر، یک استراحت سه ساله خواهد داشت تا در این مدت، به شکل جدی بر روی توسعه قسمت‌های آتی کار شود.

فیلم جنگ ستارگان

ناگفته نماند که دیزنی در کنار مشخص کردن این تاریخ‌ها، از کلمه «سه‌گانه» استفاده نکرد و این یعنی آن‌ها هنوز نمی‌دانند که قسمت بعدی کدام اثر خواهد بود (جانسون یا بنیاف و وایس). حتی ممکن است که این آثار را یکی در میان ساخته و اکران کنند. طرفداران در چند سال اخیر از رویکرد دیزنی یعنی اکران یک فیلم استار وارز در هر سال چندان راضی نبوده‌اند و اتفاق خوبی است که این شرکت تصمیم گرفته تا فیلم‌های مجموعه را با فاصله زمانی بیشتر به اکران در بیاورد. همان طور که اطلاع پیدا کردید، فیلم‌ها قرار است یک سال در میان اکران شوند و در میان آن‌ها، قسمت‌های جدید فیلم آواتار روی پرده خواهد رفت.

با اعلام این تاریخ‌های اکران، باید دید رقبای دیزنی چه واکنشی نشان می‌دهند. برادران وارنر در حال حاضر برای اکران فیلم‌های شرلوک هلمز 3 و آکوآمن 2 در سال 2021 و 2022 در همان بازه زمانی برنامه ریزی کرده است و شاید حالا تصمیم بگیرد این تاریخ را تغییر دهد. فیلم خیزش اسکای‌ واکر هم در سال جاری با دو اثر بزرگ دیگر یعنی جومانجی 3 از شرکت سونی و فیلم موزیکال گربه‌ ها از شرکت یونیورسال باید رقابت کند، هر سه فیلم از آثار پرخرج سال به شمار می‌روند و طبق پیش بینی‌ها، فروش عظیمی نیز خواهند داشت.

خیزش اسکای‌ واکر در تاریخ 20 دسامبر 2019 (29 آذر 1398) اکران خود را آغاز می‌کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. پولی که صرف ساختن این فیلمه بچه گانه و مزخرفه بدین نیازمندا

  2. فیلم مسخره ای من که دوسش ندارمم

  3. دیگه داستان کم نیاوردن همش همش تکرار

  4. بهترین سری فیلم هاییه که دیدم عالیه

  5. قسمت قبلیش هنوز با کیفیت بلوری نیومده

  6. هیچ وت از این فیلم خوشم نیومده