بازی Ghost Recon Breakpoint معرفی شد + اولین تریلر

شرکت یوبی‌سافت بازی Ghost Recon Breakpoint را به صورت رسمی معرفی کرد. تریلر این بازی که دنباله Wildlands محسوب می‌شود را در ادامه مشاهده کنید.

داستان بازی Ghost Recon Breakpoint در یک جزیره ساختگی به نام اُرورا رخ می‌دهد، جایی که گروهی از سربازان گوست، از دستورات سرپیچی کرده و اعلام استقلال کرده‌اند. آن‌ها که با نام «گرگ‌ها» شناخته می‌شوند، تکنولوژی اِسکل (Skell) را نیز بدست آورده‌اند، هواپیماهای بدون سرنشین نظامی مرگبار.

بازی Ghost Recon Breakpoint

شما در نقش نومد (Nomad) بازی می‌کنید و می‌توانید بخش داستانی بازی را به صورت تک نفره یا همراه با دوستان‌تان به شکل چهار نفره بازی کنید. دشمن اصلی شما، کولونل دی واکر، رئیس گرگ‌ها است. نقش کولونل واکر را جان برنتال (Jon Bernthal) ایفا می‌کند که برای بازی در نقش مجازاتگر شرکت مارول مشهور است.

نومن و سربازان‌اش در راه یک ماموریت هستند که هلیکوپتر آن‌ها سقوط می‌کند. مجروح و بدون پشتیبانی، بازیکنان یک تجربه نظامی نفس‌گیر خواهند داشت و باید برای نجات مبارزه کنند. شما باید با نابودی گرگ‌ها، کنترل اُرورا را در دست بگیرید.

تریلر معرفی بازی Ghost Recon Breakpoint

بازی چالش‌های جدیدی را در مسیر شما قرار می‌دهد، همانند مجروحیت و خستگی که باعث می‌شود بیشتر در دنیای بازی غرق شوید. به گفته یوبی‌سافت، شما در بازی آزادی کامل خواهید داشت و برای به پایان بردن ماموریت‌های مختلف، گزینه‌های تاکتیکی و ابزار مختلفی در اختیار شما قرار دارد. شما می‌توانید جسد هم‌تیمی‌ها یا دشمنان را حمل کرده، همرنگ محیط شده و کمین کنید و یا حتی کمپ‌های موقت بسازید. در این کمپ‌ها قادر هستید ابزار خود را مدیریت کرده و یا کلاس شخصیت خود را تغییر دهید. همچنین بازی به شما هزاران گزینه مختلف برای سفارشی سازی شخصیت‌ها ارائه می‌دهد تا بتوانید گوست موردنظر خودتان را طراحی کنید.

به نظر می‌رسد که بازی Ghost Recon Breakpoint در مقایسه با وایلد لندز از عمق بیشتری برخورد است. داشتن آزادی کامل، عناصر بقا و مخفی کاری، این دقیقا همان چیزی است که طرفداران از یک عنوان جهان باز گوست ریکون انتظار دارند.

بازی Ghost Recon Breakpoint

تاریخ انتشار بازی Ghost Recon Breakpoint

این بازی در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می‌‌شود. هنوز مشخص نیست که آیا نسخه پی سی آن انحصاری فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود یا خیر اما با توجه به اینکه دیگر بازی شرکت یوبی‌سافت، یعنی دیویژن ۲ اتحصاری این فروشگاه بود، احتمال بالایی وجود دارد که آن‌ها برای این بازی جدید نیز چنین رویکردی را اتخاذ کنند.

اما بازی دارای چند نسخه مختلف خواهد بود:

– نسخه طلایی: بازی اصلی همراه با پس سال اول
– نسخه اولتیمیت: بازی اصلی همراه با پس سال اول و پک اولتیمیت
– نسخه کالکتور گرگ‌ها: بازی اصلی همراه با پس سال اول، پک اولتیمیت، نقشه جزیره اُرورا، اکشن فیگور کولونل واکر، لیتوگرافی‌های انحصاری و استیل بوک
– اکشن فیگور شخصیت نومد نیز در فروشگاه یوبی‌سافت برای پیش خرید قرار داده شده است.

تعدادی از سیستم‌های بازی وایلد لندز در این قسمت جدید وجود خواهد داشت. برای مثال تبدیل بازی از حالت سوم شخص به اول شخص در هنگام تیراندازی، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین کوچک برای آگاهی از موقعیت دشمن و غیره. باید دید بازی Ghost Recon Breakpoint در نهایت تا چه اندازه می‌تواند موفق ظاهر شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. گرافیک بازی خیره کننده هست

    با سپاس