آیفون Xr 2019

دوربین آیفون Xr 2019 دوگانه خواهد بود

آیفون Xr 2019 گوشی اقتصادی سال جاری اپل خواهد بود. به تازگی به اطلاعات جالبی درباره اپل آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ شامل تعداد سنسورهای دوربین اصلی آن پی برده‌ایم.

اپل آیفون ایکس آر را در سال ۲۰۱۸ به عنوان مدلی ارزان قیمت از آیفون ایکس اس و آیفون ایکس اس مکس معرفی کرد. اگرچه در این گوشی برخی ویژگی‌های دو مدل پرچمدار همچون نمایشگر او ال ای دی و دوربین دوگانه وجود نداشت و سازنده به جای آن‌ها از صفحه نمایش ال سی دی و دوربین تک سنسور استفاده کرده بود، اما در عوض از مهم‌ترین عنصر سخت افزاری آن‌ها یعنی تراشه ۷ نانومتری قدرتمند اپل A12 بهره برده بود. از وجود قابلیت تشخیص پیشرفته فیس آیدی در آیفون ایکس آر نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد.

آیفون Xr 2019

ویژگی‌های آیفون Xr 2019

با توجه به استقبال کاربران از آیفون اقتصادی سال ۲۰۱۸، اپل تصمیم گرفته در سال جاری جانشینی برای آن تعیین کند. در حال حاضر این گوشی را با نام آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ می‌شناسیم. کاربر شناخته شده OnLeaks در توییتر در همکاری با کاربر هندی Pricebaba به تازگی رندرهای جدیدی از گوشی اقتصادی اپل در سال جاری طراحی و منتشر کرده است. بر اساس آن‌ها، آیفون Xr 2019 همانند مدل پیشین در گزینه‌های رنگ متنوعی عرضه خواهد شد.

آیفون Xr 2019

بر اساس جدیدترین رندرهای سه بعدی آیفون Xr 2019 قرار نیست سبک طراحی پنل جلویی آن تغییر داشته باشد، به همین دلیل نمایشگر گوشی ۶.۱ اینچی بوده و در بالای آن یک ناچ عریض وجود خواهد داشت. محل قرارگیری دکمه‌ها نیز تغییری به خود ندیده است. با این حال، وقتی گوشی را ۱۸۰ درجه به پشت می‌چرخانید، متوجه تغییرات زیادی خواهید شد.

آیفون Xr 2019

امسال روی ماژول دوربین اصلی دو سنسور وجود دارد. البته آیفون Xr 2019 همچنان از نظر دوربین پایین‌تر از دو گوشی پرچمدار اپل در سال جاری یعنی آیفون ایکس آی و ایکس آی مکس قرار خواهد داشت، چرا که بر اساس رندرها و اخبار متعدد منتشر شده تا امروز، ماژول دوربین این دو مدل سه گانه است. نکته جالب اینجاست که با وجود دوگانه بودن دوربین آیفون ایکس آر ۲۰۱۹، سنسورها آن روی همان ماژول مربعی عجیبی که در رندرهای آیفون ایکس آی و ایکس آی مکس تاکنون دیده‌ایم سوار شده‌اند.

ابعاد بدنه آیفون ایکس آر جدید برابر ۱۵۰.۹ در ۷۶ در ۸.۳ میلی‌متر خواهد بود. البته با در نظر گرفتن ماژول دوربین اصلی، ضخامت گوشی را باید به جای ۸.۳ میلی‌متر، ۹.۱ میلی‌متر بیان کرد. این گوشی همانند دو مدل پرچمدار از تراشه جدید اپل یعنی A13 قدرت گرفته و برای اولین مرتبه در تاریخ محصولات اپل، درون جعبه‌اش یک شارژر سریع به صورت پیش‌فرض وجود خواهد داشت!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه