اولین تریلر فیلم رمبو: آخرین خون (Rambo: Last Blood) را تماشا کنید

جان رمبو بازگشته‌ است تا آخرین ماموریت خود را به پایان برساند. اولین تریلر فیلم رمبو: آخرین خون (Rambo: Last Blood) را در ادامه تماشا کنید.

فیلم رمبو: اولین خون در سال 1982 به اکران سینماها در آمد و توانست اثر موفقی باشد. حال پس از سال‌ها، فیلم رمبو: آخرین خون ساخته شده تا این مجموعه را به پایان ببرد.

قسمت چهارم رمبو در سال 2008 به اکران در آمد و توانست اثر قابل توجهی باشد. در حالی که تصور می‌شد این مجموعه به پایان رسیده اما سیلوستر استالونه برای یک قسمت دیگر بازگشته‌ است.

برخلاف قسمت چهارم، این بار کارگردانی فیلم بر عهده استالونه نیست و آدریان گرونبرگ که فیلم «گرینگو را بگیرید» را در کارنامه دارد، ساخت فیلم را برعهده گرفته است. در آخرین خون، رمبو باید با یک گروه خلافکار مکزیکی مبارزه کند و دختره ربوده شده‌ دوست‌اش را نجات دهد. این فیلم مدت زیادی در دست توسعه قرار داشت و داستان آن بارها تغییر کرده، حتی در برهه‌ای از زمان، قرار بود قهرمان فیلم با یک هیولا مبارزه کند! شرکت لاینزگیت اولین تریلر فیلم را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

تریلر فیلم رمبو: آخرین خون – Rambo: Last Blood

براساس تریلر می‌توان گفت که شاهد فضایی نئو وسترن در فیلم هستیم. استالونه تا پیش از این هم گفته بود که این اثر در واقع نسخه رمبوی فیلم جایی برای پیرمردها نیست خواهد بود و این تریلر هم چنین فضایی را ترسیم می‌کند، از یک اتمسفر خشن تا سکانس‌های خونین. استالونه همچنین ادعا کرده است که فیلم‌های رمبو هرگز قصد عرضه پیام‌های سیاسی نداشته‌اند اما شاید بسیاری، فیلم آخرین خون را مهر تاییدی بر خواسته ترامپ مبنی بر ساخت دیوار در مرز مکزیک به حساب بیاورند.

از نظر داستانی، قسمت پنجم Rambo قرار است یک خداحافظی دراماتیک برای شخصیت محبوب رمبو باشد. استالونه نزدیک به 40 سال در این نقش بازی کرد و چندین نسل با او خاطرات فراوانی دارند. طرفداران بدون شک برای خداحافظی با این قهرمان به سینماها خواهند رفت اما این فیلم در گیشه باید با اثر علمی تخیلی جدید براد پیت رقابت کند و باید دید در نهایت تا چه اندازه موفق خواهد بود.

فیلم رمبو: آخرین خون در تاریخ 20 سپتامبر 2019 (29 شهریور 1398) در سینماهای جهان روی پرده می‌رود.

۵ دیدگاه

 1. دیگه فروشی مثل قبل درک ار نیست

  (0)
 2. بسیار عااااااااالى!!

  (2)
 3. خیلی خوب نیست ولی باز قابل دیدن هست

  (-3)
 4. عالیه منتظرم بیاد

  (3)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*