گوشی شیائومی ردمی کا 20 پرو

رویت گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو با ۱۲ گیگابایت رم در وب سایت TENAA

نسخه ۱۲ گیگابایتی گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو در راه است. دیگر نسخه‌های گوشی، که چند روز پیش رونمایی شدند، در حال حاضر به لطف قیمت پایه ۳۶۰ دلار، اقتصادی‌ترین پرچمداران بازار به شمار می‌روند!

شیائومی قصد دارد با تمرکز روی محصولات برند زیر شاخه خود، Redmi، وان پلاس را از پادشاهی در دنیای گوشی های قاتل پرچمدار به زیر بکشد. این شرکت به منظور رقابت با گوشی (قاتل) پرچمدار وان پلاس ۷ پرو، دو گوشی گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ و گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو را معرفی کرد. مدل Pro دارای مشخصات فنی بالارده‌ای است، اما قیمت آن از ۳۶۰ دلار شروع می‌شود.

برای آن دسته از کاربرانی که ویژگی‌های گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو توجهشان را جلب کرده، اما نیازمند حافظه اصلی بیشتری هستند، اخبار خوبی شنیده می‌شود. بر اساس جدیدترین اطلاعات فاش شده از وب سایت TENAA، نسخه‌ای مجهز به ۱۲ گیگابایت حافظه رم از گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو در راه است.

ردمی کا ۲۰ پرو که چند روز پیش از کشور چین رونمایی شد، پرچمداری قدرت گرفته از تراشه اسنپدراگون ۸۵۵ بوده و بر اساس حافظه رم، به دو نسخه ۶ گیگابایتی و ۸ گیگابایتی تقسیم می‌شود. بر اساس یافته‌های جدید از وب سایت TENAA، باید منتظر سومین نسخه از ردمی کی ۲۰ پرو مجهز به ۱۲ گیگابایت حافظه اصلی باشیم. درباره ظرفیت داخلی این نسخه اطلاعاتی در دسترس نیست، اما می‌توان تصور کرد با توجه به اقتصادی بودن گوشی، شرکت از قرار دادن چیپی ۵۱۲ گیگابایتی یا مخصوصا ۱ ترابایتی در آن خودداری کرده و به همان ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت داخلی به کار رفته در بالاترین نسخه دارای ۸ گیگابایت رم اکتفا خواهد کرد.

در زمان رونمایی گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو، سه گزینه رنگ آبی، قرمز و مشکی برای آن ارائه شد. بر اساس اطلاعات جدید فاش شده در وب سایت TENAA، باید منتظر پنج گزینه رنگ صورتی، سفید، سبز، ارغوانی و خاکستری نیز برای آن باشیم. به این ترتیب، گوشی بالارده اقتصادی شیائومی، تبدیل به یکی از رنگارنگ‌ترین پرچمداران بازار خواهد شد. پیش‌بینی شده همانند شیائومی می ۹، برای نسخه ۱۲ گیگابایتی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو نیز نسخه‌ای مجهز به پنل پشتی شفاف ارائه شود.

اطلاعات نسخه جدید گوشی شیائومی ردمی کا ۲۰ پرو

گوشی شیائومی ردمی کا 20 پرو

قیمت نسخه ۶ گیگابایتی (نسخه پایه) مجهز به ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی ردمی کی ۲۰ پرو برابر ۳۶۰ دلار است. این قیمت برای نسخه ۱۲۸ گیگابایتی دارای همین میزان رم به ۳۷۵ دلار می‌رسد. قیمت نسخه‌های دارای ۸ گیگابایت رم با ۱۲۸ گیگابایت و ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت داخلی به ترتیب ۴۰۰ دلار و ۴۳۰ دلار خواهد بود. می‌توان برای نسخه ۱۲ گیگابایتی گوشی قیمتی حدود ۵۰۰ دلار در نظر گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. فک کنم مایت چین رفته سمت شیادومی

  2. به نظر که کاملا قیمتاشون منصفانس