گجت های پوشیدنی

هواوی بیشترین رشد را در بازار گجت های پوشیدنی داشت

هواوی در سه ماهه اول سال 2019 بیشترین رشد را در بازار گجت های پوشیدنی تجربه کرد و بازاری به وسعت 50 میلیون دستگاه را از آن خود کرده است. سامسونگ و شیائومی در رده‌های بعدی هستند.

گجت های پوشیدنی روز به روز محبوب‌تر از گذشته می‌شوند. این نکته را می‌شود هم از آمارهای فروش شرکت‌ها متوجه شد و هم از گجت‌های متنوعی که این روزها در دست مردم می‌بینیم. طبق گزارشی که شرکت IDC (شرکتی که خدمات اطلاعاتی ارائه می‌دهد) به تازگی منتشر کرده، فروش این دستگاه‌ها توسط پنج شرکت برتر این حوزه در سه ماهه اول سال 2019، حدود 49.6 میلیون دستگاه بوده که نسبت به همین بازه در سال گذشته 55.2 درصد رشد داشته است.

گجت های پوشیدنی

آمار فروش گجت های پوشیدنی هواوی

در این گزارش تحقیقاتی آمده هواوی فروش خود را  در سه ماهه اول سال 2019 سه برابر کرده است که در مقایسه با سال گذشته این رقم 282 درصد افزایش داشته است و موفق شده 5 میلیون دستگاه در این سه ماه به فروش برساند.

البته تمام پنج تولیدکننده رکورد رشد یک ساله خود را شکسته‌اند اما در این میان هواوی در زمینه رشد پیش‌روتر از بقیه است. سامسونگ با رشد 151 درصدی پیشرفت رتبه دوم و شیائومی هم با 68 درصد رشد نسبت به سال گذشته توانسته مقام سوم این رقابت را از آن خود کند.

گجت های پوشیدنی

مدیر تحقیقات شرکت آی دی سی (IDC Mobile Device Trackers) می‌گوید که حذف جک هدفون و محبوبیت رو به رشد دستیاران هوشمند از عوامل موثری هستند که باعث شده گجت های پوشیدنی همچنان ترند بازار بمانند و حرکت رو به جلوی آنها ادامه پیدا کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*