سامسونگ گلکسی‌ نوت 10 پرو

سامسونگ گلکسی‌ نوت ۱۰ پرو از شارژ سریع ۲۵ واتی استفاده می‌کند

اخباری به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه سامسونگ گلکسی‌ نوت ۱۰ پرو تنها از شارژ سریع ۲۵ واتی استفاده می‌کند و خبری از شارژ ۴۵ واتی نیست.

به نظر می‌رسد اخبار قبلی تنها شایعه بوده یا سامسونگ در برنامه‌های خود کمی تغییر داده است. در گزارش‌های اخیر انتظار می‌رفت که سامسونگ گلکسی‌ نوت ۱۰ پرو (Samsung Galaxy Note 10 pro) مجهز به شارژ سریع ۴۵ واتی باشد، اما گزارش‌های جدید این موضوع را رد می‌کند.

بنا بر اخبار منتشر شده، گلکسی‌‌ Note 10 Pro تنها مجهز به شارژ سریع ۲۵ واتی است و خبری از شارژ سریع ۴۵ واتی نخواهد بود. برای مدتی است که نام نوت ۱۰ پرو در اخبار مختلفی به گوش می‌رسد و طبیعتا انتظار می‌رود که این مدل نسبت به مدل استاندارد با ویزگی‌های بیشتری از جمله شارژ سریع ۴۵ واتی همراه باشد.

با این حال اخبار نشان می‌دهد که برتری مدل پرو نوت ۱۰ نسبت به مدل در زمینه شارژ سریع نخواهد بود. این اخبار توسط منبعی موثق منتشر شده و گفته که گلکسی A90 محصول دیگر سامسونگ میزبان شارژ سریع ۴۵ واتی خواهد شد.

شرکت کره‌ای قابلیت شارژ سریع را به مدلی میان‌رده خواهد آورد و پرچم‌دار جدیدش را با شارژ سریع ۲۵ واتی روانه بازار می‌کند. شاید دلیل این امر احتیاط سامسونگ برای جلوگیری از مشکلات احتمالی باشد که برای گلکسی نوت ۷ به وجود آمد.

با وجود اینکه گلکسی نوت ۷ یکی از برترین محصولات سامسونگ محسوب می‌شد، اما انفجار باتری این محصول باعث شد که نوت ۷ به یکی از بزرگ‌ترین شکست‌های سامسونگ تبدیل شود. شرکت کره‌ای مجبور شد چندین بار نوت ۷ را از بازار جمع کرده و نسخه‌ای پایدارتر را به بازار عرضه کند. طبیعتا شارژ سریع فشار بسیار زیادی روی باتری می‌آورد و اگر کوچک‌ترین مشکلی برای باتری گلکسی‌ Note 10 Pro پیش بیاید ضربه بدی به فروش این محصول زده خواهد شد.

در هر صورت گلکسی‌ Note 10 Pro نسبت به نسخه پیشین با پیشرفت همراه خواهد بود و به جای شارژ ۱۵ واتی از شارژ ۲۵ واتی استفاده خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. به نظر من نوت ۱۰ همون s10 5g هست همون شارژر همون سی پی یو همون شارژر همون رم فقط قلم داره میتونست شارژر رو قوی تر قرار بده

  2. خوبه به لطف هواوی یه رقابت ایجاد شده و سامسونگم خودی نشون میده