لپ تاپ های هواوی

تولید لپ تاپ های هواوی ادامه خواهد یافت؛ مدل جدیدی هم در راه است

اخیرا گزارش‌هایی مبنی بر تعلیق تولید و عرضه‌ی لپ تاپ های هواوی منتشر شد. اما کمپانی چینی ضمن رد چنین ادعاهایی، از معرفی یک محصول جدید در ماه آینده خبر داد.

به گفته‌ی یکی از کارکنان هواوی که نخواست نامش فاش شود، محصولات کامپیوتری جدید کمپانی در حال تولید هستند. چنین جمله‌ای می‌تواند این معنا را داشته باشد که پایان کار لپ تاپ های هواوی به هیچ وجه نزدیک نیست و سرمایه‌گذاری در این عرصه ادامه دارد. او تاکید کرد که هواوی برای ورود به تجارت نوت بوک، تحقیقات پردامنه و برنامه‌ریزی بلند مدتی کرده است.

این منبع همچنین فاش کرد که یک PC جدید در ماه ژولای معرفی خواهد شد و با توجه به تغییرات عمده در پیکربندی و مدل، حتی شاید این دستگاه در قالب یک سری کاملا تازه عرضه شود.

لپ تاپ های هواوی

از زمانی که دولت آمریکا نام هواوی را به لیست سیاه تجاری خود اضافه کرد، شایعاتی بسیاری درباره توقف خطوط تولید یا تجارت‌های مختلف آن شنیده می‌شود. البته این کمپانی با وجود اذعان به مختل شدن فعالیت‌های تجاری خود در اثر تحریم‌ها، به گذر از این مرحله دشوار خوش‌بین است.

این را هم باید گفت که روند ساخت لپ تاپ های هواوی بدون پشتیبانی کمپانی‌های آمریکایی، با چالش بزرگی همراه خواهد بود. به هر حال غول تکنولوژی چین که به خود مطمئن است و باید دید بدون همراهی شرکت‌های آمریکایی، چگونه عمل خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. این نشون میده هنوز قدرتمنده