ویجت ساعت

دانلود ۱۲ ویجت ساعت رایگان بسیار شیک برای اندروید

با یک ویجت ساعت اندرویدی می‌توان به شکلی متفاوت از زمان اطلاع پیدا کرد و تنوعی اساسی به ظاهر رابط کاربری خود بخشید. در این مطلب ۸ ویجت ساعت آنالوگ و ۴ ویجت دیجیتالی معرفی و دانلود خواهیم کرد.

با استفاده از یک ویجت ساعت می‌توان دستی به سر و روی رابط کاربری سیستم عامل کشید و ظاهر آن را زیباتر کرد. همچنین می‌توان به طور همزمان از ساعت مناطق مختلف دنیا آگاه شد. در این مطلب تصمیم گرفتیم با زیر و رو کردن گوگل پلی استور، ۱۲ ویجت ساعت رایگان را به شما معرفی کنیم.

دانلود ۸ ویجت ساعت آنالوگ برای اندروید

یک ویجت ساعت قرار نیست ویژگی خاصی داشته باشد، به همین دلیل موارد معرفی شده در ادامه بیشتر از نظر رنگ و استایل با یکدیگر تفاوت دارند. البته برخی از آن‌ها قابلیت‌های متفاوتی در اختیار کاربر قرار می‌دهند. با کلیک روی نام هر مورد به صفحه دانلود آن منتقل خواهید شد.

Analog Clock Widget

در این برنامه پنج استایل متنوع وجود داشته و ساعت‌ها در دو اندازه متفاوت ارائه می‌شوند. می‌توان از بین رنگ‌های سفید، سبز، مشکی، قرمز و آبی یکی را برگزید. هر مورد دارای پس‌زمینه‌ای متفاوت بوده و شکل‌های عقربه گوناگونی دارد.

Analog Clock Widgets

این اپلیکیشن به کاربران در پی مجموعه‌ای حاوی تعداد زیادی ویجت ساعت اندرویدی توصیه می‌شود. متاسفانه ابعاد ساعت‌ها یکسان است، اما می‌توان از بین ۲۰ استایل موجود یک را برگزید. امکان انتخاب از میان رنگ‌های نئون، استایل‌های اتومبیل، ساعت‌های مربعی و دیگر طرح‌ها وجود دارد. هر ویجت تفاوت قابل توجهی با بقیه موارد دارد.

۳D Galaxy Analog Clock

اگر دوست دارید اپلیکیشن ویجت ساعت، امکانات سفارشی‌سازی زیادی داشته باشد، باید برنامه ۳D Galaxy Analog Clock را دانلود و نصب کنید. در اینجا پنج اندازه مختلف برای ساعت‌ها وجود دارد. می‌توان میزان شفافیت را مشخص کرد و از برنامه خواست رنگ ساعت را با گذر زمان به صورت خودکار تغییر بدهد. امکان استفاده از هر رنگی در ساعت‌ها وجود دارد و محدود به تعداد مشخصی گزینه نیستید. گفتنی است از طریق این ویجت ساعت می‌توان اقدام به تنظیم ساعت هشدار کرد. دانلود و نصب برنامه به صورت رایگان امکان‌پذیر است، اما برای دسترسی به همه ویژگی‌های آن باید نسخه پریمیوم را خریداری کنید.

Luxury Analog Clock

همانطور که از نام برنامه Luxury Analog Clock مشخص است، ویجت‌های ساعت لوکسی در اختیارتان قرار می‌دهد. گفتنی است این برنامه توسط شرکت نرم افزاری Limitless Widgets، سازنده ویجت ۳D Galaxy Analog Clock که در قسمت قبل معرفی کردیم، ارائه شده است. این خبر خوبی است، چرا که در این مجموعه از ویجت‌های ساعتی لوکس نیز به همان سطح سفارشی‌سازی بالای اپلیکیشن قبلی دسترسی خواهید داشت. مجددا در صورت نیاز به دسترسی به همه امکانات نرم افزار برای سفارشی‌سازی حداکثری باید نسخه پریمیوم آن را خریداری کنید.

Magic Analog Clock Widget

شرکت Limitless Widgets این مرتبه مجموعه‌ای متشکل از چندین ویجت ساعت مرموز ارائه کرده است. در اینجا نیز دستتان برای سفارشی‌سازی ساعت‌ها باز است، هر چند در آخر، یک ساعت عجیب و غریب در صفحه هوم دستگاه اندرویدی در اختیار خواهید داشت! برای دسترسی به همه ویژگی‌های برنامه نیازمند خرید نسخه پریمیوم آن خواهید بود.

Transparent Clock Widget

برنامه Transparent Clock Widget به کاربر اجازه می‌دهد در صفحه هوم رابط کاربری گوشی خود، ساعت را به شکلی شفاف ببیند. ویجت ساعت این اپلیکیشن به صورت پیش‌فرض دارای یک اندازه است، اما می‌توان بعد از افزودن آن به صفحه خانه، از طریق کشیدن ویجت، ابعادش را تغییر داد. امکاناتی برای سفارشی‌سازی ساعت در نظر گرفته شده‌اند. می‌توان استایل‌های موجود را با یکدیگر ترکیب کرد و به یک ساعت دیواری مجازی شیک و دلخواه رسید. وجود یک ساعت زنگ با پیام هشدار سفارشی، ویژگی دیگر Transparent Clock Widget محسوب می‌شود.

Photo Analog Clock

در هر ویجت ساعت برنامه Photo Analog Clock می‌توانید یک عکس دلخواه را به عنوان پس‌زمینه قرار داد. می‌توان در تنظیمات نرم افزار نحوه نمایش اعداد، رنگ بخش‌های مختلف و ابعاد ویجت ساعت را مشخص کرد.

Spider Analog Clock

ویجت ساعت برنامه Spider Analog Clock دارای درون مایه عنکبوت است! این محصول مجددا به دست شرکت Limitless Widgets توسعه پیدا کرده است، در نتیجه امکانات زیادی برای سفارشی‌سازی در اختیارتان قرار می‌دهد. به عنوان نمونه می‌توان به امکان تغییر رنگ، فونت و زمان اشاره کرد. قابلیت‌های سفارشی‌سازی این برنامه به کاربر اجازه می‌دهند در صورت تمایل، ویجت ساعت خود را دارای ظاهری وحشتناک کند! همانند دیگر محصولات Limitless Widgets دستیابی به همه قابلیت‌های برنامه در گرو خرید نسخه پولی است.

دانلود ۴ ویجت ساعت دیجیتال برای اندروید

لذت استفاده از یک ویجت ساعت به آنالوگ بودن آن است، وگرنه ساعت دیجیتالی به صورت پیش‌فرض در اندروید وجود دارد. با این حال در ادامه، چهار ویجت ساعت دیجیتالی را نیز معرفی خواهیم کرد.

Clock Widget HD

قابلیت‌های سفارشی‌سازی اپلیکیشن Clock Widget HD بسیار بالا است. از دسته‌بندی‌هایی همچون حیوانات، سبک زندگی و موزیک یک عکس انتخاب کرده و سپس فیلترهایی روی ویجت ساعت اعمال کنید. حتی روی میزان سایه، میزان حاشیه و پس‌زمینه نیز کنترل دارید. امکان ایجاد اسلایدشو قابلیت جالب دیگر ویجت ساعت Clock Widget HD است. می‌توان فرمت زمان، وضعیت نمایش هوا، فونت‌ها و ویجت‌ها را تغییر داد. با در نظر گرفتن تعدد ویجت‌های ساعت ارائه شده در این اپلیکیشن می‌توان آن را گزینه‌ای فوق‌العاده دانست.

DigiClock Widget

به لطف وجود گستره‌ای از استایل‌های غیر معمول و رنگارنگ برای ویجت‌های ساعت این برنامه، می‌توان به منظور قرار دادن ساعتی دیجیتالی در هوم اسکرین خود روی آن حساب باز کرد. تعداد زیادی پوسته آنلاین و آفلاین برای انتخاب از میان آن‌ها وجود دارد. می‌توان تاریخ را مشخص کرد و نوع نمایش نوشته‌ها را به شکل دلخواه تغییر داد. امکان افزودن فرمت زمان دلخواه نیز وجود دارد.

می‌توان از DigiClock Widget به عنوان میانبری به یک اپلیکیشن مشخص استفاده کرد، به طوری که بعد از لمس ویجت ساعت وارد این ساعت خواهید شد. امکان افزودن چند ویجت مزیت مهم دیگر آن محسوب می‌شود.

Cute Clock Widget 2

صفت Cute (بامزه) برای تشریح ویجت‌های ساعت این برنامه کافی است! در این برنامه ۳ اندازه متفاوت برای ویجت‌ها وجود دارد. برای هر اندازه، ۲۵ استایل متفاوت وجود دارد. آن‌ها همگی بسیار بامزه هستند! همانند نرم افزار DigiClock Widget، از Cute Clock Widget 2 نیز می‌توان به عنوان میانبری برای ورود به یک اپلیکیشن دیگر استفاده کرد. ۲۵ ویجت ساعت این نرم افزار بیشتر برای کودکان و خانم‌ها جذابیت دارند.

Neon Clock Weather Widget

در صورتی که دوست دارید ویجت ساعت شما دارای پس‌زمینه‌ای نئونی باشد، بهرین پیشنهاد برای شما Neon Clock Weather Widget است. این نرم افزار علاوه بر ویجت ساعت، امکان اطلاع از وضعیت هوا را نیز برای کاربران فراهم می‌کند. ۱۵ استایل مختلف در اختیار کاربران قرار دارد. بعد از افزودن ویجت می‌توان مشخص کرد وضعیت هوای کدام شهر داخل آن به کاربر نمایش داده شود.