سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد

سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد

ایرباد بی سیم WF-1000XM3 که به تازگی توسط سونی رونمایی شده است از قابلیت نویز کنسلینگ استفاده می‌کند و به قیمت 230 دلار عرضه خواهد شد.

سونی یکی از برترین شرکت‌های سازنده هدفون با قابلیت نویز کنسلینگ فعال است. این قابلیت باعث می‌شود زمانی که کاربر از هدفون استفاده کرد دیگر صداهای محیط اطراف خود را نشنود. از جدیدترین محصولات سونی که از همین قابلیت استفاده می‌کند ایرباد بی سیم WF-1000XM3 است. این محصول درواقع جایگزینی برای مدل WF-1000X است که دو سال قبل به بازار عرضه شد.

از جمله ویژگی‌های ایرباد بی سیم WF-1000XM3 نسبت به مدل پیشین برخورداری از عمر باتری طولانری‌تر و NC پیشرفته‌تر است. اولین موردی که نظرتان را به ایرباد جدید سونی جلب خواهد کرد طراحی ظاهری زیبای آن است. در این طراحی فضای مناسبی برای بیس اختصاص یافته و همچنین سطحی حساس به لمس تعبیه شده که فرامین کاربر را دریافت می‌کند. یکی از این فرامین نیز به کاربر اجازه می‌دهد تا قابلیت نویز کنسلینگ را هنگام مکالمه با دیگران یا موارد دیگر غیرفعال کند.

سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد

نکته جالب در مورد ایرباد جدید سونی، قابلیتی است که کنترل صدای تطبیقی نام دارد. این قابلیت صداهای محیط اطراف کاربر را بررسی کرده و تشخیص می‌دهد کدامیک از آنها را کاربر بشنود؛ برای مثال صدای بوق خودروها یا اعلانات مترو توسط کاربر شنیده شود.

از نظر مشخصات سخت‌افزاری در ایرباد بی سیم WF-1000XM3 از پردازنده QN1e HD NC در هر یک از ایربادها استفاده شده است. این محصول از بلوتوث 5.0 پشتیبانی می‌کند که برد کاربری آن به 10 متر می‌رسد. هر یک از این ایربادها کمتر از 9 گرم وزن دارد که البته استفاده از کیس‌های مختلف وزن آن را 77 گرم بیشتر می‌کند.

برای شارژ کامل این ایرباد از حالت صفر به صد تنها به 1.5 ساعت زمان نیاز دارید. این در حالی است که با هر بار شارژ کامل می‌توانید در حالی که NC فعال باشد تا 6 ساعت به‌صورت مدوام آهنگ گوش کنید. در صورتی که NC خاموش باشد نیز این زمان به 8 ساعت افزایش می‌یابد.

سونی از ایرباد بی سیم WF-1000XM3 با قابلیت نویز کنسلینگ رونمایی کرد

انتظار می‌رود ایرباد بی سیم WF-1000XM3 به قیمت 220 پوند / 250 یورو / 230 دلار به ویتریون فروشگاه‌ها راه یابد. شما می‌توانید این ایرباد را در یکی از رنگ‌های سیاه یا سفید خریداری کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. گجت بسیار کاربردیه واسه رانندگی و …. عالیه

  2. همه محصولات سونی درجه 1 و با کیفیت هستن و بخاطر ویژگی های منحصر به فرد خودشون هیجان زیادی ایجاد میکنند در کاربر و ماندگاری بسیار بالایی هم دارند.