اچ تی سی

درآمد HTC با افزایش 2 برابری به بالاترین میزان طی 7 ماه اخیر رسید

نتایج عملکرد مالی اچ تی سی در ماه ژوئن، برخلاف معمول امیدبخش بود. البته این کمپانی در مقیاس سالانه همچنان عملکرد منفی دارد؛ اما درآمد HTC در ژوئن 2019 به 44 میلیون دلار آمریکا رسید که بالاترین مقدار در هفت ماه گذشته است.

با به پایان رسیدن ماه ژوئن و ورود به نیمه دوم سال 2019، شرکت اچ تی سی میزان درآمد خود در شش ماه نخست سال را اعلام کرد. این رقم، 5.75 میلیارد دلار تایوان (184 میلیون دلار آمریکا) بود که البته یک چهارم آن در ماه ژوئن حاصل شد. میزان افزایش درآمد HTC در این ماه، بسیار قابل توجه و 94.07 درصد بیشتر از درآمد 753 میلیون دلاری ماه قبل‌تر (May) بوده است.

درآمد HTC

حالا اُفت درآمد سالانه به 34 درصد رسیده که از ابتدای سال 2018 تا به امروز، کمترین مقدار است. آخرین باری که این کمپانی آمار مثبت سالانه از خود به جای گذاشت، به 24 ماه قبل و ژوئن 2017 برمی‌گردد که اچ تی سی یو 11 عرضه شده بود. گوشی هوشمندی که حالا پس از رفع برخی مشکلات فنی، در حال دریافت آپدیت اندروید پای است.

درآمد HTC همچنان روند صعودی خود را طی می‌کند

تحلیل‌گران معتقدند در یک یا دو ماه آینده با ورود گوشی دیزایر 19 پلاس به بازار، درآمد HTC می‌تواند همچنان روند صعودی داشته باشد. دیگر نکته امیدوارکننده برای کمپانی تایوانی، عملکرد خوب اچ تی سی U19e با تراشه اسنپدراگون 710 است؛ هر چند که این گوشی هوشمند با قیمت نسبتا بالایی (480 دلار آمریکا) به فروش می‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*