کارت گرافیک های ایسوس

سری جدید کارت گرافیک های ایسوس مبتنی بر تراشه RTX 20 Super معرفی شدند

سری جدید کارت گرافیک های ایسوس مبتنی بر تراشه RTX 20 Super همزمان با رونمایی تراشه‌های جدید شرکت NVIDIA معرفی شدند. در ادامه با ویژگی‌های کارت گرافیک‌های جدید ایسوس آشنا می‌شویم.

همزمان با معرفی تراشه‌های جدید توسط شرکت NVIDIA، ایسوس برند نخست تولیدکننده کارت گرافیک‌های گیمینگ در جهان، جدیدترین مدل‌های خود را با تراشه‌های معرفی شده تجهیز کرده است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

آخرین محصولات تولید شده ایسوس در خط تولید اختصاصی و تمام خودکار کارت گرافیک خود، هشت مدل جدید مبتنی بر تراشه‌های GeForce® RTX 2080، 2070 و 2060 SUPER در مدل‌های ROG STRUX ، ASUS Dual و Turbo می‌باشند که استفاده از این تراشه‌های قدرتمند بر پایه معماری Turing شرکت NVIDIA، حرارت تابستان امسال را برای گیمرها داغ‌تر می‌کند. تراشه‌های جدید سری GeForce RTX SUPER علاوه بر پشتیبانی از Ray Tracing و ویژگی‌های قبلی RTX، از مصرف انرژی پایین‌تر و عملکرد به مراتب بالاتری را نسبت به تراشه‌های قبلی برخوردارند.

آشنایی با سری جدید کارت گرافیک های ایسوس

ROG STRIX، قدرت خالص

کارت گرافیک های ایسوس

سری ROG Strix GeForce RTX 20 SUPER با استفاده از مدار تغذیه و خنک کننده قدرتمند خود، بالاترین سطح عملکرد را در گیمینگ به خود اختصاص داده است. کارت گرافیک ROG STRIX GeForce RTX 2060 Super از خنک کننده بی صدای مجهز به فن‌های لبه‌دار ایسوس بهره می‌برد. در مدل‌های رده بالاتر یعنی 2070 و 2080 SUPER، فن‌های Axial-Tech وظیفه خنک‌سازی و هدایت جریان هوا را به سمت هیت سینک‌های کارت گرافیک بر عهده دارند. در تمامی مدل‌های ROG STRIX نیز هیت سینک‌ها با فناوری MaxContact تراش داده شده تا چسبندگی و تماس سطح روی تراشه و سیستم خنک کننده برقرار گردد.

ASUS Dual، پرستیژ و عملکرد عالی

سری ASUS Dual، با دو فن Axial-Tech و استفاده از طراحی 2.7 اسلاته خنک کننده آن، به سادگی در کیس‌ها جای می‌گیرد و در صورتی که کاربر نیاز به پیکربندی SLI داشته باشد، عملیات خنک‌سازی با ایده‌آل‌ترین حالت ممکن انجام می‌شود.

سری Turbo Evo، ایده‌آل برای کسب و کار

کارت گرافیک‌های Turbo GeForce RTX 2070 و 2060 SUPER EVO با ابعادی کوچک و طراحی خنک کننده به صورت دمنده، وظیفه هدایت هوا را از جلوی سیستم و خروج آن از پشت کارت گرافیک را بر عهده دارند. این سری، بهترین گزینه برای استفاده در سیستم‌های رندرینگ و سرورهای مبتنی بر کارت گرافیک است. همچنین برای دوام بیشتر فن و افزایش طول عمر آن، ایسوس در هر دو مدل از فن‌های بلبرینگی دوگانه استفاده کرده است.

ساخته شده در خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme

کارت گرافیک های ایسوس

تمامی کارت گرافیک‌های ایسوس در خط تولید تمام خودکار ایسوس بدون دخالت نیروی انسانی ساخته می‌شوند. در حین پروسه تولید، تمامی محصولات در هر مرحله توسط ماشین بررسی شده و خطای حین تولید به هیچ عنوان برای محصولات ایسوس اتفاق نمی‌افتد. علاوه بر آن، به دلیل ایزوله بودن خط تولید، هیچگونه آلودگی زیست محیطی به خارج از آن ارسال نشده و همواره محیط زیست توسط ایسوس سبز باقی می‌ماند و در ازای آن نیز به دلیل عدم ورود هرگونه آلودگی در هنگام تولید محصول، قطعات از بالاترین کیفیت تولید برخوردار می‌باشند. نکته حائز اهمیت دیگر در خط تولید Auto-Extreme ،به دلیل لحیم کاری یک باره همه قطعات، استفاده از قطعاتی با درجه تحمل بالاتر حرارت نسبت به رقبا است که این عمل باعث شده تا محصولات ایسوس تحمل حرارت بیشتری را نسبت به سایرین داشته باشند

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

یک دیدگاه

  1. واقعا باور نکردنی خیلی با حاله

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*