آپدیت جدید گلکسی سامسونگ گلکسی اس 10

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس 10 سبب قفل شدن گوشی می‌شود!

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس 10 و گلکسی اس ۱۰ پلاس چندی پیش منتشر شد. بعد از دریافت، تعدادی از کاربران به مشکلی اساسی برخورد کرده و تا ریست فکتوری کردن، قادر به کار با گوشی هوشمند خود نیستند!

کاربران، آپدیت‌های نرم افزاری را به امید افزوده شدن قابلیت‌های جدید به گوشی هوشمند خود یا برطرف شدن مشکلات و محدودیت‌های قبلی دریافت می‌کنند. با این حال، بروز دردسر بعد از دریافت برخی آپدیت‌های نرم افزاری محتمل بوده و در برخی موارد، کاربران را به دانگرید کردن وادار می‌کند، به طوری که قید ویژگی‌های جدید را می‌زنند! آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس چنین مشکلی ایجاد کرده است.

برخی کاربران، در شبکه‌های اجتماعی، از دردسرهای بعد از دریافت آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس گله کرده‌اند. به گفته آن‌ها، بعد از دریافت این به‌روزرسانی عملکرد گوشی دچار اختلال شده و دسترسی به آن منوط به وارد کردن یک پسورد خواهد شد. این در حالی است که هیچ پسوردی از قبل، برای محافظت از گوشی، روی آن تنظیم نشده است.

متاسفانه هنوز راه حلی برای این مشکل ارائه نشده است. به گفته تعدادی از کاربران پرچمداران سری S سامسونگ در سال 2019، توصیه اپراتورها به آن‌ها، ریست فکتور کردن گوشی بوده است. به نظر می‌رسد مشکل آپدیت جدید سامسونگ گلکسی اس 10 و گلکسی اس 10 پلاس در حال حاضر منحصر به کاربران این دو گوشی در کشور آمریکا است و هنوز از دیگر نقاط دنیا گزارشی منتشر نشده است.

۴ دیدگاه

 1. خوب این دقیقا ی عیب واسش میشه

  (0)
 2. خیلی بد واقعا چیه اعصاب خورد کن

  (0)
 3. خاک بر سرش با این آپدیت دادناش،شد یه چیز درست و حسابی انجام بده اون از فولد داغونش اینم از این… سبزی فروشی و ماهی خاویار تخصص اصلی این برند بوده از قدیم از هواوی یاد بگیر که چقدر عالی کار میکنه.

  (-5)
  • معلوم میشه یا گوشی هوشمند نداری یا طرفدار پر وپا قرص شرکت مخابراتی هستی که اومده تو کار گوشی و فاتحه خونده…اون فقط باید مودم بزنه…خخخخ
   هیچ برندی مثل سامسونگ آپدیت منظم و خوب و کارآمد نمیده و امکاناتی که داره تو صد محصول اون مودم ساز مخابراتی نیست….شما خوش باش با محصولات بنجل چینی

   (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*