آنر اسمارت اسکرین

تلویزیون هوشمند آنر اسمارت اسکرین – Honor Smart Screen معرفی شد

تلویزیون هوشمند آنر اسمارت اسکرین (Honor Smart Screen) معرفی شد. این دیوایس٬ آینده‌ی تلویزیون های هوشمند است که می‌تواند علاوه بر سرگرمی٬ به مرکز اشتراک‌گذاری اطلاعات کاربران تبدیل شود.

روز گذشته شرکت آنر میزبان یک رویداد خبری ویژه به تام “Honor New Class Communication Meeting” بود و در طول برگزاری آن رسما از یک دستگاه جدید پرده برداشت. ژائو مینگ٬ مدیرعامل این کمپانی چینی با حضور روی سن٬ از تلویزیون هوشمند آنر رونمایی کرد و توضیحاتی را در اختیار ما قرار دارد.

در گذشته ما از گجت‌ها برای اهداف دیگری استفاده می‌کردیم. تلفن‌های هوشمند برای برقراری ارتباط بودند٬ در حالی که تلویزیون‌ها فقط برای دیدن استفاده می‌شدند. این روزها گوشی‌های هوشمند هر کاری را به سادگی انجام می‌دهند٬ در حالی که تلویزیون‌ها فقط برای سرگرمی هستند. اما شرکت آنر با رونمایی از تلویزیون خود٬ دوره‌ی جدیدی را در دنیای تلویزیون‌های هوشمند به راه خواهد انداخت.

آنر اسمارت اسکرین

به نقل از ژائو مینگ٬ در حالی که تلویزیون‌های هوشمند و تلویزیون اینترنتی در حال از بین رفتن هستند٬ این شرکت به در سال ۲۰۱۹ خیلی با حوصله در حال ورود به دنیای تلویزیون‌های هوشمند است. آنر اسمارت اسکرین یک تلویزیون نیست٬ بلکه آینده‌ی تلویزیون‌ها است. تلویزیون به عنوان مرکز سرگرمی یک خانواده و کشف جهان و کسب اطلاعات جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد. تلویزیون هوشمند هواوی آنر نیز می‌خواهد به مرکز خانه‌ی شما تبدیل شود. جدا از این٬ آنر اسمارت اسکرین می‌تواند مرکز سرگرمی‌های صوتی و تصویری خانه‌ی شما نیز باشد. بی‌شک قابلیت‌های این تلویزیون باید نسبت به تلویزیون‌های فعلی پیشرفته‌تر باشد. این می‌تواند شامل پردازش تصویر٬ جابجایی سریع بین کانال‌ها و قابلیت‌های صوتی و تصویری قدرتمند باشد.

چه چیزی در آنر اسمارت اسکرین جدید است؟

آنر٬ اسمارت اسکرین را با چنین هدفی طراحی کرده که بتواند‌ آن را در مرکز همه چیز قرار دهد. این شرکت ادعا می‌کند اسمارت اسکرین می‌تواند به یک مرکز اشتراک‌گذاری اطلاعات تبدیل شود. جدا از این٬ تلویزیون آنر به یک مرکز مدیریت و مرکز تعامل چند دستگاهی تبدیل خواهد شد. بسیاری از این ویژگی‌ها باید بهبود پیدا کنند. در میان آن‌ها می‌توان به قدرت محاسباتی٬ قابلیت‌های تعاملی٬ ارتباطی٬ پردازش اطلاعات و توانایی‌های درک اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه