موج نو

متخصص تمامی خدمات منزل خود را در شرکت موج نو با اپلیکیشن سرویک پیدا کنید

در دنیای نوین امروز که هر کسب و کار و فعالیتی قدم به سوی آنلاین شدن و فعالیت در بستر وب گذاشته است، بازار استارت آپ‌های ارائه‌دهنده خدمات منزل از جمله، نظافت منزل، حمل بار و اثاث، تعمیر تاسیسات و … بسیار گرم شده است. استارت آپ‌های متعددی در این حوزه در حال فعالیت می‌باشند، اما اینکه بتوانیم یک شرکت خوب در حوزه ارائه خدمات بیابیم که کار درست بوده و بتواند تمام نیازهای ما را برطرف سازد بسیار سخت است. شرکتی که بتواند، نیروی مجرب و کاربلد برای مشتریان خود ارسال نماید تک و توک در بین این استارت آپ‌ها دیده می‌شود و امروز می‌خواهیم یکی از این شرکت‌ها را که به صورت اختصاصی در شهر تهران فعالیت میکند به شما معرفی کنیم.

شرکت پندار موج نو با داشتن تجربه ای 12 ساله در ارائه انواع خدمات نظافت، خدمات تاسیسات، حمل بار و اثاث، پرستاری از سالمند و کودک، اعزام نیروی انسانی، تشریفات و پذیرایی مجالس یکی از محبوب ترین استارت آپ‌های فعال در این حوزه می‌باشد. شرکت موج نو که فعالیت خود را به صورت اختصاصی در حوزه نظافت آغاز کرده است امروز قادر به ارائه انواع خدماتی که در قسمت بالا اشاره نموده ایم می‌باشد. شرکت موج نو نیز از قاعده استارت آپ‌های آنلاین به دور نمانده است و امروز با اپلیکیشن هوشمند خدمات منزل سرویک به شهروندان عزیز تهرانی انواع خدمات را ارائه می‌دهد.

اپلیکیشن سرویک در حال حاضر برای کاربران اندرویدی در کافه بازار و گوگل پلی موجود بوده و قابل دانلود می‌باشد. با اپلیکیشن سرویک  شما فقط چند حرکت با گرفتن خدمات مد نظر خود فاصله دارید و دیگر نیازی نیست که استرسی برای نظافت منزل خود یا حتی حمل بار و اثاث خود داشته باشید. مسئله مهمی که در قسمت بالا نیز به آن در مورد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات منزل اشاره کردیم، مورد اعتماد بودن و داشتن نیروهای مجرب در حوزه خدمات می‌باشد. شرکت موج نو دارای مجوز رسمی می‌باشد و تمامی نیروهای مستخدم در این شرکت، از فیلترهای منابع انسانی عبور کرده و آموزش دیده می‌باشند.

نحوه کار با اپلیکیشن سرویک و خدمات شرکت موج نو

برای آنکه بتوانید از خدمات شرکت موج نو و اپلیکیشن سرویک استفاده نمائید ابتدا می‌بایست آن را از طریق گوگل پلی، بازار و یا به صورت مستقیم از لینک دانلود اپلیکیشن سرویک نصب کنید. سپس با وارد شدن به حساب کاربری خود می‌توانید، قسمت خدمات را مشاهده کرده و هر کدام از خدماتی را که میخواهید به صورت آنلاین انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت نقدی هزینه کل خدمات خودتان را پرداخت کنید و خدمات خودتان را در هر کجا که می‌خواهید دریافت کنید. هوشمند بودن اپلیکیشن سرویک موجب آن شده است که تمامی نیروهایی که برای کاربران اعزام می‌گردند، امتیاز بالا و کیفیت مناسب داشته باشند تا رضایت کامل مشتری‌های عزیز ایجاد گردد.

در دنیای امروز دیگر اکثر افراد از پلتفرم‌های آنلاین و اپلیکیشن‌ها برای رفع کردن اکثر نیازهای روزمره خود استفاده می‌نمایند که این مسئله موجب، صرفه جویی در زمان و بهینه سازی کیفیت خدمات شده است. بهتر است ما نیز دل را به رودخانه جاری دنیای دیجیتال و آنلاین بسپاریم و با استفاده از این قبیل پلتفرم‌ها و حمایت از کارآفرینان ایرانی، وضعیت استارت آپ‌های آنلاین را بهبود ببخشیم.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

۴ دیدگاه

 1. واقعا برای شرکت متاسفم که نیرو هاشو استثمار می کنه و۳۰ درصد کمیسیون می گیره

  (1)
 2. تقریبا 90 درصد خدماتی رو که هر آدمی لازم داره رو تو خودش گنجونده. من هفته ای یک بار از این مجموعه نیرو میگیرم. فوقالعاده کارشون خوبه….

  (1)
 3. ما هم که خوراکمون همین چیز است

  (4)
 4. دیگه کار های خونه هم اتجام میدن

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*