بشقاب پرنده

تصاویر واقعی از بشقاب پرنده ها ؛ عکس یوفوها زمانی که فتوشاپ نبود

آیا بشقاب پرنده ها واقعی هستند؟ این سوالی است که هیچ پاسخ منطقی برای آن وجود ندارد، اما ۸ تصویر واقعی از یوفو ها از گذشته‌های دور گردآوری شده است که احتمال وجود این اشیاء ناشناس پرنده را قوت بخشیده است.

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی نیز همچنان نمی‌توان به این پرسش که آیا بشقاب پرنده ها وجود دارند یا خیر جواب قطعی داد. برخی از مردم به وجود بشقاب پرنده ها باور دارند و برخی نیز آن را غیر واقعی و زاییده ذهن بشر می‌دانند. در این رابطه تحقیقات متعددی انجام شده است و از گذشته تاکنون در خصوص وجود بشقاب پرنده ها نیز تصاویر مختلفی به ثبت رسیده است، اما برخی از دولت‌ها به دلیل مسائل امنیتی وجود آنها را نه تکذیب می‌کنند و نه تایید. اگر کمی به گذشته نگاه کنیم، به این موضوع دست پیدا خواهیم که حدودا ۶۰ سال قبل برخی از دولت‌ها نظیر دولت آمریکا در زیرزمین‌های منهتن بمب اتم را آزمایش می‌کردند. از این رو می‌توان به این نتیجه رسید که در آن زمان نیز دانشمندانی وجود داشتند که بتوانند هواپیماهای بدون خلبان یا بشقاب پرنده ها را طراحی کنند. البته گروهی از مردم یوفوها را ساخت دست بشر می‌دانند و برخی نیز آنها را به موجودات فضایی مرتبط می‌دانند.

تصاویری مربوط به گذشته وجود دارند که حاکی از وجود اشیاهای ناشناس همچون یوفو یا بشقاب پرنده است که برای آنها دلیل منطقی وجود ندارد. این تصاویر که نشان از پرواز یوفو دارد، کاملا واقعی بوده و بر روی آنها فتوشاپ و ادیتی صورت نگرفته است. برخی از افراد این تصاویر را مربوط به موجودات فضایی می‌دانند، برخی نیز بر این باورند که این اشیا بخشی از آزمایش‌های دولت‌های پیشرفته گذشته است. در ادامه مهم‌ترین تصاویری که در گذشته به ثبت رسیده‌اند را مورد بررسی قرار می‌دهیم که کارشناسان آنها را تصاویری واقعی از بشقاب پرنده ها می‌شناسند. گفتنی است بر روی این تصاویر آزمایش‌های متعدد انجام شده که نشان می‌دهد واقعی بوده و بر روی آنها تغییری صورت نگرفته است و فتوشاپ نیستند.

تصاویری واقعی از بشقاب پرنده ها

۱- واشنگتن (سال ۱۸۷۰)

بشقاب پرنده ها

این تصویر در سال ۱۸۷۰ میلادی در نیوهمپشایر (New Hampshire) در واشنگتن به ثبت رسیده است که به عنوان قدیمی‌ترین تصویر ثبت شده از یک شی ناشناس در آسمان این سیاره محسوب می‌شود. همچنین برخی آن را به عنوان خارق‌العاده‌ترین تصویر از یک شی ناشناس نیز می‌شناسند. نکته حائز اهمیت این است که در سال‌های ۱۸۷۰ تا ۱۸۷۱ میلادی هنوز هواپیمایی ساخته نشده بود و در آن زمان تکنولوژی‌های ویرایش عکس (مانند فتوشاپ) نیز وجود نداشتند و این تصویر کاملا واقعی است. ساموئل ام شرمن (Samuel M. Sherman)، مدیر شرکت بین‌المللی تصاویر و نقاشان (Independent International Pictures Corp) در سال ۲۰۰۲ این تصویر را به قیمت ۳۸۵ دلار در مزایده‌ای خریداری کرد.

۲. چین (سال ۱۹۴۲)

بشقاب پرنده ها

این تصاویر در لای کتاب مقدس یک فرد چینی در دوران جنگ جهانی دوم یافت شد که در آن شاهد یک شی آسمانی ناشناخته هستیم که به سال ۱۹۴۲ مربوط است. در چگونگی ثبت این تصویر آمده است فردی در خیابان‌های استان تیانستن (TIENSTEN) کشور چین بود و با مشاهده شی عجیبی در آسمان، از آن تصویری را به ثبت رساند. جزئیاتی از عکاس این تصویر وجود ندارد؛ چراکه پس از ثبت این تصویر آن را به قیمتی نامشخص به فروش رساند. علاوه بر اینکه این تصویر دستکاری نشده است، اگر به تصویر به خوبی نگاه کنید، متوجه خواهید شد حداقل یک فرد در خیابان با دستان خود به این شی عجیب در آسمان اشاره می‌کند.

۳. آمریکا (سال ۱۹۲۰)

بشقاب پرنده ها

در خصوص این تصویر اطلاعات دقیقی وجود ندارد، اما باید بدانید این تصویر در سال ۱۹۲۰ گرفته شده است و در خصوص اینکه این زمین کشاورزی در کجا واقع شده است، اطلاعاتی موجود نیست. البته برخی از متخصصان طی بررسی‌های متعدد به این نتیجه رسیده‌اند که این تصویر به سواحل شرقی یا غربی آمریکا مرتبط است. فارغ از اینکه این تصویر در کجا به ثبت رسیده، نکته حائز اهمیت این است که می‌توان در سمت راست و بالای تصویر یک شی عجیب را مشاهده کرد که در خصوص آن توضیح منطقی وجود ندارد؛ چون در زمانی که این تصویر گرفته شد، حتی مونوپلان‌ها یا همان هواپیماهای اولیه نیز ساخته نشده بودند.

۴. آمریکا (سال ۱۹۲۹)

بشقاب پرنده ها

این تصویر در سال ۱۹۲۹ به ثبت رسید که در آن یک کارخانه فعال در حوزه چوب‌بری را مشاهده می‌کنیم، اما علاوه بر این در بالای تصویر به خوبی یک شی آسمانی دیده می‌شود. آن شخصی که این تصویر را گرفته است در خصوص آن اعلام کرد در زمان ثبت این تصویر چند لحظه‌ای رعد و برق شدید و بسیار وحشتناکی اتفاق افتاد و پس از آن یک شی ناشناخته در آسمان دیده شد که نزدیک به زمین پرواز می‌کرد و مجددا از ما دور شد. این عکاس چند سال پس از ثبت این تصویر فوت کرد و متخصصان نتوانستند اطلاعات و جزئیات بیشتری را از وی دریافت کنند.

۵. ونکوور (سال ۱۹۳۷)

بشقاب پرنده ها

در سال ۱۹۳۷ یک سرباز ۲۱ ساله به نام لئونارد لامورکس (Leonard Lamoreux) به شهر ونکوور مسافرت کرده بود تا از این شهر مدرن بازدید کند که این تصویر را به ثبت رسانده است. وی در خصوص ثبت این تصویر عنوان کرد:

در آسمان یک نور آبی روشن را دیدم که به تدریج میزان آن شفاف شد و می‌توانستم منبع آن را به خوبی ببینیم. در آسمان دو شی بزرگ و درخشان را دیدم که به خوبی ساختمان شورای شهر را با نور درخشان خود روشن کرده بودند. زمانی که به بالای ساختمان رفته بودند، چند لحظه‌ای توقف داشتند که توانستم در آن زمان از آنها عکس بگیرم، اما با فشردن دکمه دوربین بلافاصله آنها به سمت تاریکی رفتند. من تاکنون چنین وسیله‌ای را ندیده بودم که بتواند با این سرعت در آسمان پرواز کند.

این عکاس در توضیح ماجرا عنوان کرد که در آسمان دو شی را دیده است، اما در تصویر یک شی عجیب و ناشناخته مشاهده می‌شود که با توجه به اینکه دوربین وی فاقد نگاتیو کافی بود، می‌توان این احتمال را در نظر گرفت که این شی عجیب در تصویر در اثر مشکل دوربین ایجاد شده باشد.

۶. آفریقای جنوبی (سال ۱۹۵۶)

بشقاب پرنده ها

این تصویر به عنوان یکی از تایید‌شده‌ترین تصاویر مربوط به بشقاب پرنده ها در جهان محسوب می‌شود؛ چراکه این تصویر در سال ۱۹۵۶ توسط سازمان هواشناسی تایید شده است. الیزابت کلر (Elizabeth Klarer) در سال ۱۹۵۶ در شهر رزتا (ROSETTA) در آفریقای جنوبی این تصویر را مدتی قبل از رعد و برق به ثبت رسانده است. وی که یک کارشناس هواشناسی بود تا قبل از مرگش در سن ۸۳ سالگی (سال ۱۹۹۴) بر این باور بود که توانسته است یکی از بشقاب پرنده ها را ببینید. البته در خصوص صحت این تصویر هنوز تردیدهایی وجود دارد.

۷. لس آنجلس (سال ۱۹۴۲)

بشقاب پرنده ها

این تصویر بسیار عجیب به عنوان کلاسیک‌ترین تصویری که در خصوص اثبات وجود بشقاب پرنده ها وجود دارد، محسوب می‌شود. از این تصویر به عنوان نبرد لس آنجلس (The Battle of Los Angeles) نیز یاد می‌کنند. در این تصویر که شاهد نورپردازی ویژه‌ای هستیم، در واقع نشانگر سلاح‌های ضدهوایی ارتش هستند که به سمت بشقاب پرنده ها نشانه گرفته‌اند. تحلیلگران در خصوص این تصویر عنوان می‌کنند ممکن است شی‌ای که توسط ارتش به آن حمله شده است فقط یک بالون سنجش هوای ژاپنی‌ها بوده باشد. البته این نظریه قطعی نیست و به تایید نرسیده است. نکته حائز اهمیت این است که با تمام شلیک‌هایی که به سمت این شی انجام شده است، این بالون یا بشقاب پرنده به زمین سقوط نکرده است و اثری از آن وجود ندارد.

۸. ویرجینیای غربی (۱۹۳۹)

بشقاب پرنده ها

این عکس در آلبوم خانوادگی شخصی به نام کریس میلر (Chris Miller) پیدا شده است که به غار اورگان (Organ Cave) در ایالت ویرجینیای غربی آمریکا مربوط است. در این تصویر شاهد برادر و پدر بزرگ مالک عکس هستیم، اما نکته مهم این تصویر وجود یک شی عجیب در آسمان است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۱ دیدگاه

 1. نکاتیو که نبوده با شیشه بوده بیشترش بخاطر کثیفی لنز یا شیشه هستش و کیفیت پایین دوربین به جز اون عکس هایی که اگه دستکاری نباشن واقعا یک قطعه ایی در آسمان بود

 2. با سلام
  من حدود یکماه پیش یک شب به همراه خانواده رفتیم بوستان جوانمردان همینطور که رو چمن ها دراز کشیده بودم و طبق عادت به ستاره ها خیره شده بودم یه شی نورانی نظرمو جلب کرد تو آسمون ثابت بود و مثل چراغهای روی بال هواپیما اول یه فلاش سریع میزد دفعه دوم یه فلاش آهسته میزد و نورش خیلی آهسته کم میشد هیجان زده بهش خیره شده بودم که جاشو تغییر داد و به یه سمت دیگه آسمون رفت و اونجا وایستاد بعد چند دقیقه حرکت کرد و رفت و از دید من خارج شد همینطور که تو فکر بودم بعد چند دقیقه‌ دوباره اومدم دراز کشیدم و دیدم همونجا دوباره بالای سرم‌ تو آسمون وایستاده.
  یک مورد دیگه هم توی جاده اسالم خلخال شب برای شام زدیم کنار تاریکی محض بود و کل کهکشان راه شیری رو میشد تو آسمون دید همینطور مجذوب ستاره ها بودم که یسری نورای متحرکی نظرمو جلب کرد که بصورت تکی یا چندتایی باهم تو ارتفاع خیلی زیادی حرکت میکردند اول فکر کردم شاید ماهواره فضایی باشن اما بعد چندتارو دیدم که مسیرشونو تغییر میدادن و گاهی ارتفاعشونو کمتر میکردند و نورها درشت تر میشدند.به دوستام نشونشون دادم اونا هم تعجب کردند و نمیدونستن چی بگن.من مطمعنم بشقاب پرنده هست یو اف او هست موجودات فرازمینی وجود دارند و به زمین سفر کردند اما ما انقدر درگیر مشکلات زندگی شخصی خودمونیم که به این قضایا اهمیت نمیدیم و توجهی نمیکنیم.

  • من بشقاب پرنده از فاصله تقریبا نزدیک دیدم حدود ۱۵ سال پیش کرمان. تو حیاط دراز کشیده بودم که دیدم یه گلوله بزرگ آتیش اومد بالای سرم خیلی نزدیک بود کمی که توجه کردم متوجه شدم بالای ابرهاست و چون خیلی بزرگ بود احساس میکردم بالای سرمه و چند ثانیه بعد تو یه لحظه با سرعتی باور نکردنی هربار میرفت یه گوشه آسمون. آخرش رفت تو آسمون و نقطه شد!

 3. عکسای برای زمان قدیم بوده وضحی هم نداره. چرا الان یه بشقاب پرنده نمیاد تو شهر هزاران موبایل ازش عکس بگیره فقط قدیما اومده!!
  دقیقا یاد یه جمله ای افتادم که میگفت از وقتی که دوربین اومده معجزه ای رخ نداد.

 4. در مورد وجودشون شکی نیست اما اینکه این تصاویر کاملآ واقعی هستن یا نه تایید نشده، بنظرم تصویر Battle of los angles واقعی تر بنظر میاد. من خودم ییک بار شی ناشناس پرنده دیدم حدوداً یک ساله پیش. حدودا ساعت ۱۱ شب بود که تو باغمون بودم اینم بگم که باغمون از خود شهر ۸کیلومتر فاصله داره. در طویله رو بستم، بیرون که اومدم چیزی آبی رنگی تو آسمون دیدم که نظرم رو جلب کرد. سرعتش آهسته بود و نمیتونست هواپیما باشه، نور زیادی از خودش منتشر نمی کرد خیلی آروم راه میرفت اینم بگم که حرکتش میشه گفت زیگزاگی بود یعنی مسیرش مشخص نبود پس شهاب سنگ هم نمیتونست باشه، همینطور که نگاش میکردم یهو عین شمعی که خاموش بشه ناپدید شد! هر چیزی که بود یه مدت فکرمو درگیر خودش کرده بود…

 5. نمی دونم چرا بیشتر این تصاویر تو قاره ی آمریکا هستش ،عکساشونم ی عکس های عادی از مردمای عادی هستش حالا مو وضع چیه خدا می دونه.

  • احسنت به شما همه اینا یا اکثرشون تو آمریکا هستن بقیه نقاط زمین خیلی کم دیده شدن البته اگه تونسته باشن بیان زمین که من به شخصه نمیتونم قبول کنم که اومدن چون نزدیکترین سیاره ای که ممکنه حیاتی توش باشه ۴ سال نوری با مافاصله داره حالا خودتون برید حساب کنید ۴ سال نوری چند سال زمینی میشه طبق حرفایی که جریان یوفو هارو باور دارن میگن اینا در خدمت ناسا هستن یا به ناسا کمک میکنن .اگر کمک میکنن چرا نتونستیم به سرعتی که فاصله ۹ تیریلیون کیلومتر رو در طول یک سال طی کینیم برسیم ؟ هر چی میخونید یا بهتون گفته میشه بدون سوال و بدون شک قبول نکنید که این کار یعنی جهل من نمیگم موجود دیگه ای تو کرات دیگه نیس نه ممکنه باشه ممکنه هم نباشه اما این جریان یوفی بازی که تو نت و با هدف گذاشته شده بهتره بدون تفکر باور نشه و مدیران سایت ها هم بدون دلیل محکم مطلبی بی پایه نذارن یا حداقل آخر و اول مطلب بگن که هنوز تایید نشده و …

   • دوست عزیز اینکه شما میگی نزدیکترین سیاره ای که ممکنه دارای حیات باشه ۴ سال نوری فاصله داره درست ولی این گفته رو کدوم سازمان اعلام کرده به جز ناسا و اینکه ناسا توسط چه کشوری اداره میشه جز آمریکا ، درضم انتظار ما از حیات ممکنه با چیزی که موجوداتی از سیاره دیگر نیاز دارن متفاوت باشه و اینکه همیشه تو تاریخ بوده چیزایی که ما انتظارشو نداشتیم و اینکه همیشه هم تو تاریخ داستانی بوده که درموردشون اجحاف یا دروغ بکار برده شده باشه

  • اونموقع شرق تو قحطی بودن دوربین کجا بوده، الانشم اونا ۱۰۰سال جلوترن و بازم چیزایی میدونن که ما نمیدونیم

 6. میشه گفت بعدا فتو شاپ هم شدن

 7. هیچ کدوم دقیق نبودن و نیستن