فیلم Doctor Strange 2

تاریخ اکران فیلم دکتر استرنج ۲ (Doctor Strange 2) مشخص شد

بالاخره تاریخ اکران فیلم دکتر استرنج ۲ (Doctor Strange 2) رسما اعلام شد و این اثر با نام کامل Doctor Strange 2: In The Multiverse of Madness در بهار ۱۴۰۰ به روی پرده سینماها خواهد رفت.

پس از درخشش بندیکت کامبربچ در فیلم Avengers: Infinity War بسیاری از طرفداران دکتر استرنج بی‌صبرانه منتظر فیلم Doctor Strange 2 هستند و حالا در جریان کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۹، مارول اعلام کرد فیلم دکتر استرنج ۲ در ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ مصادف با ۷ می ۲۰۲۱ اکران خواهد شد و برای کارگردانی آن، اسکات دریکسون کارگردان نسخه قبلی بازخواهد می‌گردد و باری دیگر شاهد هنرنمایی بندیکت ونگ در نقش ونگ خواهیم بود.

پیش از این سی رابرت کرگیل نیز برای نوشتن فیلم‌نامه فیلم دکتر استرنج ۲ انتخاب شد، کسی که او را برای نوشتن قصه آثاری همچون Sinister و نسخه اول Doctor Strange می‌شاسیم. کرگیل سال گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تیم سازنده قصد دارند شخصیت نایتمر را به عنوان آنتاگونیست اصلی Doctor Strange 2 انتخاب کنند و ماجراهای قسمت دوم جسورانه‌تر از فیلم Doctor Strange خواهد بود.

کامبربچ بعد از مشخص شدن عنوان رسمی و تاریخ اکران این فیلم اعلام کرد در Doctor Strange 2 قرار است با قصه‌ای غافلگیر کننده روبه رو شویم و پیچش‌های داستانی که تیم سازنده از عملی کردن آن‌ها در نسخه نخست وحشت داشتند در دکتر استرنج ۲ عملی خواهند شد و این ساخته مارول همه را غافلگیر خواهد کرد.

آیا شما هم یکی از طرفداران بی‌شمار دنیای سینمایی مارول هستید؟ نظرات خود پیرامون آثار اخیر این کمپانی را با سایر کاربران گجت‌نیوز به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۹ دیدگاه

  1. کفگیرم خورده ته دیگ هرچی فیلمی میخوام نگاه کنم هنوز اکران نشده

  2. یکی از فیلم هایی که از ماورل منتظرش بودم و دوس داشتم استریجنج بود فقط

  3. این مارول کی تموم میکنه دیگه صد مورد ساخت لعنتی

  4. اوف رسدیدم نزدیک ۱۴۰۰ چقدر زود میکگذره