فروش پلی استیشن 4

فروش پلی استیشن ۴ سونی به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسید

سونی اعلام کرده است که فروش پلی استیشن ۴ (Sony Playstation 4) به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسیده و به زودی از این عدد نیز عبور می‌کند. بدین ترتیب PS4 را باید پرفروش ترین کنسول بازی جهان بنامیم.

نیازی به گفتن ندارد که کنسول بازی پلی استیشن ۴ شرکت سونی یکی از پرفروش‌ترین کنسول‌ها در بازار است و بر اساس آخرین آمار به نظر می‌رسد سونی پیروز رقابت‌ها در کنسول‌های نسل فعلی شده است. گفته می‌شود فروش پلی استیشن ۴ به ۱۰۰ میلیون دستگاه رسیده و به زودی از این عدد نیز عبور خواهد کرد.

فروش پلی استیشن ۴ با کاهش مواجه شده است

هرچند طبق گزارش‌ها سرعت فروش این کنسول کاهش پیدا کرده است٬ اما پس از ۶ سال عرضه چنین موضوعی برای هر محصولی طبیعی به نظر می‌رسد. از مهم‌ترین دلایل کاهش فروش این کنسول٬ نزدیک شدن به اواخر عمر نسل هشتم کنسول‌ها است. دو شرکت سونی و مایکروسافت همچنین تایید کرده‌اند که در حال کار روی نسل آینده‌ی‌ آن‌ها هستند و احتمالا طی یکی دو سال آینده از آن‌ها رونمایی می‌کنند.

گرچه مایکروسافت آمار دقیقی از فروش ایکس باکس وان را اعلام نکرده٬ اما بی‌تردید ما مطمئن هستیم که سونی عملکرد بهتری را در فروش کنسول بازی خود داشته است. نینتندو سوئیچ نیز به دیوایس جذابی برای گیمرها تبدیل شده و پرفروش‌ترین کنسول بازی در دوشنبه مجازی (Cyber Monday) سال ۲۰۱۸ لقب گرفت. این کنسول همچنین در خود ژاپن پرفروش‌تر از PS4 بوده است٬ اما در سایر بازارها فاصله‌ی فاحشی بین فروش پلی استیشن ۴ با نینتندو سوئیچ وجود دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. کاش یکی از این صد میلیون بودیم

  2. Sony
    پادشاه فناوری جهان

  3. هنوز با۱۵۰میلیون فروش پلی استیشن ۲فاصله دارد