کانسپت گوشی ال جی

پرچمدار بعدی ال جی می‌تواند نمایشگر حفره‌دار داشته باشد

مدتی است که طراحی ناچ استایل را در برخی از گوشی های هوشمند LG می‌بینیم. ولی یک پتنت جدید نشان می‌دهد که شاید تغییراتی در راه باشد و پرچمدار بعدی ال جی چهره‌‌ی متفاوتی به خود بگیرد.

نخستین بار، سال گذشته بود که بریدگی ناچ با ال جی جی ۷ تینکیو وارد گوشی های کمپانی کره‌ای شد. از آن پس LG این طراحی بحث‌برانگیز را در برخی از موبایل های میان رده خود نیز پیاده‌سازی کرد. اما این کمپانی در ماه مارس، برای ثبت اختراع یک گوشی هوشمند با نمایشگر حفره‌دار درخواست داد؛ اقدامی که در ماه آوریل به نتیجه رسید. حالا می‌توان انتظار داشت که این راهکار، جایگزین طراحی ناچ استایل شود و چه بسا پرچمدار بعدی ال جی برای میزبانی از دوربین سلفی، حفره‌ای روی صفحه نمایش خود داشته باشد.

در پتنت مورد اشاره، ۱۴ تصویر شماتیک وجود داشت که دستگاه را از زوایای مختلف نشان می‌دادند. صفحه نمایش لبه‌تالبه و حاشیه‌های بسیار باریک، دیگر چیزی بود که در تصاویر جلب توجه می‌کرد.

پرچمدار بعدی ال جی

رندر مفهومی که بر اساس پتنت ال جی ترسیم شده است

احتمال رونمایی از پرچمدار بعدی ال جی در نمایشگاه IFA برلین

همانند ال جی جی ۸ تینکیو، این گوشی هم دارای یک دوربین سلفی و چیزهای دیگری است که به نظر می‌رسد سنسورهای ToF و اینفرارد باشند (برای تشخیص چهره سه‌بعدی و ژست‌های حرکتی هوایی). تمام این‌ها درون یک حفره‌ی بیضی شکل قرار می‌گیرند که در مرکز بخش فوقانی پنل وجود دارد؛ تقریبا مشابه آنچه در رندرهای سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ دیده‌ایم.

البته هیچ تضمینی نیست که ال جی، این طراحی را در سال ۲۰۱۹ به‌کارگیری کند. هرچند که ظاهرا کره‌ای‌ها، خود را برای رونمایی از یک پرچمدار با نمایشگر دوگانه در IFA 2019 آماده می‌کنند. شایعات آن را گوشی ال جی وی ۶۰ تینکیو می‌دانند که در این صورت، سومین محصول از سری V ال جی در یک سال اخیر خواهد بود. به هر حال وجود پنل حفره‌دار  در پرچمدار بعدی ال جی می‌تواند چهره‌‌ی آن را متمایز جلوه دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. این یه دوسالی از مه عقب تره

  2. این که دوربین از داخل گوشی میاد بیرون خیلی بهتر از حفره می باشد