سری گلکسی M سامسونگ

افشای مشخصات گلکسی ام ۲۱ ، گلکسی ام ۳۱ و ام ۴۱ سامسونگ

اطلاعاتی از مشخصات گلکسی ام ۲۱ (Galaxy M21)، گلکسی ام ۳۱ و گلکسی M41 افشا شده است که شامل ظرفیت رم، نام تراشه و دوربین این گوشی های میان رده سامسونگ می‌شود.

نوسازی گوشی های میان رده، برای سامسونگ موفقیت بزرگی را در پی داشت و قطعا در سال ۲۰۲۰ هم این محصولات، بخش بزرگی از تجارت کمپانی را تشکیل خواهند داد. اخیرا دریافتیم که گوشی های سری گلکسی A سامسونگ در سال آینده، دوربین‌های ارتقایافته‌ای خواهند داشت. حالا جزئیاتی از مشخصات سری گلکسی M هم به بیرون درز کرده است.

مشخصات گلکسی ام ۲۱ ، گلکسی M31 و M41 

مشخصات گلکسی ام 21

از مشخصات گلکسی ام ۲۱ سامسونگ آغاز می‌کنیم که ظاهرا مانند موتورولا وان اکشن، مجهز به تراشه اگزینوس ۹۶۰۹ خواهد بود. حافظه رم دستگاه، ۴ گیگ ظرفیت خواهد داشت و دوربین اصلی ۲۴ مگاپیکسلی آن را در پنل پشتی، یک سنسور ۵ مگاپیکسلی همراهی خواهد کرد.

سامسونگ گلکسی ام ۳۱ اما از تراشه اسنپدراگون ۶۶۵ و حافظه رم ۶ گیگابایتی قدرت خواهد گرفت. انتظار می‌رود دوربین سه‌گانه گلکسی M31 متشکل از سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی، سنسور ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض و یک سنسور عمقی ۵ مگاپیکسلی باشد.

مشخصات کلیدی گلکسی ام ۴۱ هم شامل تراشه اگزینوس ۹۶۳۰ و ۶ گیگ رم می‌شود. این تراشه جانشین چیپست میان رده اگزینوس ۹۶۱۰ است و طبق گزارش‌ها، قدرت‌بخش گوشی های بعدی سری گلکسی A نیز خواهد بود. برای مشخصات اپتیک این گوشی هوشمند، انتظار دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی می‌رود که می‌تواند سنسور ایزوسل برایت GW1 باشد. علاوه بر آن، وجود دوربین ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض و سنسور عمقی ۵ مگاپیکسلی هم مورد انتظار است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. برا ما ایرانی پرچم دارن

  2. سامسونگ ک داشت خوب پیش میرفت

  3. سامسونگ کارش عالیه

  4. بخدا من نمیدونم دیگه تمام حروفو استفاده کرده سامسونگ

  5. منتظر تولد بهترین میان رده های سال ۲۰۲۰ هستیم