کولرهای گازی ال جی

کولرهای گازی ال جی ART COOL با گوشی قابل تنظیم خواهد بود

کولرهای گازی ال جی ART COOL با گوشی قابل تنظیم هستند و به واسطه این فناوری تمام اعضای خانواده می‌توانند میزان دمای سرعت فن کولر را بر اساس سلیقه خود تنظیم کنند.

کافی است در تابستان خانه را ترک کنید و کولر گازی یا آبی خود را خاموش کنید. برگشت به خانه مساوی است با تحمل گرما برای مدت طولانی تا زمانی که کولر شما بتواند دوباره دمای هوای خانه را به میزان مورد نظر شما برساند. مشکلی که به نظر می‌رسد راهی برای حل آن وجود ندارد.

از طرفی بسیاری از کولرهای گازی معمولی وقتی در محیط کوچک آپارتمان روشن می‌شوند بعد از اینکه دمای محیط را به شرایط دلخواه شما رساندند به خاطر ویژگی خنک‌کنندگی یک قسمت از محیط، کاری می‌کنند تا شما بسیار سردتان شود. حتی اگر کولرهای معمولی باد را به جهت‌های مختلف پرتاب کند، باز هم محیط آن محدود بوده شما یا باید از کولر دور شوید و یا اینکه به‌ نوعی در جهت وزش باد کولر قرار نگیرید.

فناوری‌های جدید کولرهای گازی ال جی ART COOL

این مشکلات هرچند به نظر حل نشدنی می‌آیند ولی شرکت ال جی توانسته با فناوری‌های جدید خود در کولر گازی ART COOL به راحتی از پس آن‌ها برآید. اول اینکه همه اعضای خانواده می‌توانند میزان دمای سرعت فن کولر را بر اساس علایق شخصی خود با گوشی تنظیم کردن و بعد از ذخیره کردن این حالت، می‌توانند از طریق اپلیکیشن سریع تنظیمات خود را عمل کنند. همچنین از طریق فناوری وای فای و اپلیکیشن مخصوص ال جی می‌توانید کولر گازی خود در هر زمان هر جایی کنترل کنید و کارهایی مانند خاموش و روشن کردن، تعیین دما، کنترل دریچه کولر، نظارت بر مصرف انرژی و البته عیب‌یابی هوشمند را به راحتی انجام دهید. به این وسیله قبل از اینکه به خانه برسید می‌توانید کولر را روشن کنید و از دست جهنمی که در انتظار شماست راحت شوید.

به علاوه از قابلیت‌های بسیار کاربردی این مدل می‌توان به اسکن هوشمند اشاره کرد. قابلیت اسکن هوشمند به‌ صورت خودکار افراد داخل اتاق را تشخیص داده و جریان هوا را بر اساس جمعیت اتاق تنظیم می‌کند. امری که باعث می‌شود انرژی کمتری مصرف‌ شده و افراد بیشتر احساس راحتی کنند. همچنین دیگر خبری از پرتاب باد مستقیم و خنک کردن نقطه‌ای نبوده و تمام خانه به صورت یکسان خنک خواهند شد.

کولر های گازی ال جی

در این محصول موتور Dual Inverter به گونه‌ای طراحی شده است تا با توجه به میزان دمای هوای اتاق، قدرت موتور را تنظیم کرده و در نهایت باعث می‌شود هزینه کمتری بابت مصرف انرژی بپردازید. همچنین قدرت این موتور نیز نسبت به نسل قبل افزایش‌ یافته است. این موضوع باعث شده نه تنها قدرت خنک‌کنندگی کولر تا ۴۰ درصد افزایش یابد، بلکه هوای سرد به نقاط دورتری پرتاب شده و به‌ سرعت کل اتاق را فرا بگیرد. خود موتور نیز به‌ گونه‌ای طراحی‌ شده تا از سروصدای اضافی در هنگام کار کردن بکاهد. این طراحی خاص توانسته تا ۴۰ درصد صدای موتور اینورتر دوگانه را کاهش داده بدون آنکه متوجه روشن بودن آن شوید، به کار خود ادامه دهد.

بیشتر کولرهای گازی می‌توانند نقاط دورتر را خنک کنند در خنک کردن اتاق‌های بزرگ علاوه بر مصرف انرژی بالا دچار مشکل می‌شوند. به همین خاطر فن‌های این دستگاه ۲۵ درصد بزرگ‌تر شده‌اند تا شدت هوای بیشتری ایجاد کند و با کمک درگاه خروجی بزرگ‌تر نقاط دور و اتاق‌های بزرگ را سریع‌تر و بهتر خنک کند.

این نکته را هم فراموش نکنید که به خاطر استهلاک کم قطعات موتور و طراحی ویژه ال‌جی، موتور پیشرفته این مدل تا سال‌ها با نهایت کارآمدی و کیفیت همراه شماست و نگرانی شما بابت هزینه‌های تعمیر و تعویض را برطرف می‌کند. ال جی برای اطمینان خاطر مشتریان خود این موتور را تا ۱۰ سال گارانتی کرده است بابت کارایی آن به شما تضمین می‌دهد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالت به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. الجی محصولات خونگیش خیلی عالیه

  2. آفرین بهشون کارشون عالیه