تولید محصولات رنو

تولید محصولات رنو ، برلیانس و آریو امکان‌پذیر نیست

گروه خودروسازی طبق اطلاعیه‌ای به مشتریان خود اعلام کرد تولید محصولات رنو ، برلیانس و آریو امکان‌پذیر نیست و مشتریان باید از طرح تبدیل استفاده کنند.

از سال گذشته تاکنون شاهد توقف تولید خودروهای متعددی بوده‌ایم که از دلایل اصلی آنها می‌توان به مسائل تحریم و نبود قطعات مورد نیاز برای تولید اشاره کرد. دو خودروساز داخلی با خروج شرکای خارجی خود به ناچار یا تولید محصولات خود را متوقف کرده‌اند یا برای انجام تعهدات خود با مشکلات فراوانی مواجه شده و طرح تبدیل را به مشتریان پیشنهاد کردند. طبق آخرین اطلاعیه شرکت سایپا، این شرکت خودروسازی قادر به تولید محصولات رنو، برلیانس و آریو نیست و به مشتریان خود توصیه کرد از طرح تبدیل استفاده کنند.

اطلاعیه سایپا درباره توقف تولید محصولات رنو ، برلیانس و آریو

گروه خودروسازی سایپا با انتشار اطلاعیه‌ای به مشتریان خود اعلام کرد:

به دلیل تحریم‌ها تولید خودروهای رنو، برلیانس و آریو متوقف شده است و علاوه بر اینکه از مشتریان خود پوزش می‌خواهیم، باید بگوییم قادر به تحویل این خودروها نیستیم و برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق مشتریان امکان تبدیل ثبت نام به چند خودرو فراهم شده است. همچنین الحاقیه‌های صادر شده در ارتباط با تاخیر 9 ماهه تحویل خودروها به دلیل عدم تحویل قطعات توسط شرکت‌های رنو ، برلیانس و آریو قابل انجام نخواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. سلام لطفآ پیگیر نظرات واعتراضات مشتریان عزیز پیش فروش ثبت نامی ازشرکت سایپا برلیانس و… که به تعهدات خود عمل نمینمایند واجحاف درحق وحقوق شهروندی وظلم وضررمالی وروحی شده مسئولین ذیربط را بیدار اگر شرکت درحال ورشکستی میباشد این ضعف مدیریت بوده نه به تحریم درهرصورت درحال حاضرشرکت چینی اماده تحویل برلیانش تکمیل شده که شامل تحریمها نمیباشد بوده وهمچنین اطلاعیه شرکت سایپا درخصوص جایگزینی به جای برلیانس خودروسراتو بهتراست که سریعا بخشنامه به قیمت تاریخ ثبت نامی تیرماه 97صادر تاازاعتراضات به حق مشتریان کاسته واعتبار شرکت را حفظ نمایند البته دلسوزان منتظر پاسخ باتشکر

  2. با دهن خودشون میگن ما عاجزیم

  3. فکر کن طرف برای برلیانس کراس و یا ساندرو استپ وی ثبت نام کرده، بهش میگن بیا به جاش پراید بردار

    مسئله دیگه اینه که چرا وقتی قراردادهاشون با شرکت های خارجی تمدید نمیشه، میان پیش فروش محصولی که وجود خارجی نداره رو انجام می دن!

    باید گریست

    با سپاس