شارژر 45 وات گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

شارژر ۴۵ وات گلکسی نوت ۱۰ پلاس سامسونگ تفاوتی با شارژرهای ۲۵ وات ندارد!

بررسی‌ها نشان می‌دهد سرعت شارژر ۴۵ وات گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ (+Samsung Galaxy Note 10) که ۵۰ دلار هم قیمت دارد٬ تفاوت فاحشی با شارژر ۲۵ وات این شرکت ندارد.

بر اساس آزمایش‌های انجام شده٬ شارژر ۴۵ وات نسخه پلاس نوت ۱۰ پلاس سامسونگ ارزش هزینه کردن ندارد. با توجه به نتایج به دست آمده٬ اختلاف فاحشی بین سرعت شارژ ۲۵ وات و ۴۵ وات وجود ندارد. برای آنکه شارژ باتری یک دستگاه نوت ۱۰ پلاس به ۱۰۰ درصد برسد٬ تفاوت سرعت شارژ ۲۵ وات و ۴۵ وات فقط ۴ درصد است. و این ۴ درصد به معنای حدود ۸ دقیقه اختلاف است که نمی‌تواند اختلاف زیادی در عملکرد آن‌ها باشد.

زمانی که ما این گوشی را با یک شارژر ۲۵ وات بررسی کردیم٬ حدودا ۱ ساعت و ۵ دقیقه طول کشید تا در حالی که صفحه‌ی گوشی خاموش بود٬ به شارژ ۱۰۰ درصد برسد. این درحالیست که بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد شارژر ۴۵ وات گوشی گلکسی نوت ۱۰ پلاس در مدت ۵۷ دقیقه (در حالت خاموش بودن صفحه) این گوشی را به شارژ کامل می‌رساند. بدین ترتیب برتری خیلی شگفت انگیزی در استفاده از این شارژر وجود ندارد.

شارژر 45 وات گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ

البته اختلاف در بازه زمانی ۳۰ دقیقه‌ای شارژ کمی بیشتر است. در حالی که یک باتری ۴۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی طی مدت ۳۰ دقیقه با سرعت ۴۵ وات ۷۳ درصد شارژ می‌شود٬ همین باتری در مدت زمان مشابه با سرعت ۲۵ وات به ۶۷ درصد شارژ می‌رسد. البته با نتوانستیم شارژ فوق سریع شارژر ۴۵ وات +Note 10 را بی‌آزماییم٬ اما این فناوری با یک شارژر ۲۵ وات می‌تواند در حالی که صفحه نمایش گوشی خاموش است٬ شارژ باتری آن را در ۳۰ دقیقه از ۵ به ۶۰ درصد برساند.

آیا شارژر ۴۵ وات گلکسی نوت ۱۰ پلاس ارزش خرید دارد؟

در نظر داشته باشید که شارژر ۴۵ وات سامسونگ همراه با گوشی نوت ۱۰ پلاس عرضه نمی‌شود. شما باید ۵۰ دلار برای خرید آن بپردازید و البته در تمام بازارها موجود نیست. به اعتقاد ما٬ با توجه به اختلاف کمی که بین سرعت شارژ این دو شارژر وجود دارد٬ ما خرید شارژر ۴۵ وات گران قیمت سامسونگ را توصیه نمی‌کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چرا اینقدر گرون حالا