دستیار صوتی ال جی

اپلیکیشن مجهز به دستیار صوتی ال جی برای کنترل لوازم خانگی عرضه شد

اپلیکیشن مجهز به دستیار صوتی ال جی با نام ThinQ برای کنترل و نظارت بر لوازم خانگی عرضه شد تا کاربران توانند از طریق صدای خود کنترل بدون محدودیت را تجربه کنند.

شرکت ال جی قابلیت تشخیص صدا را برای مشتریانش در اپلیکیشن ThinQ فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به راحتی هر جایی که هستند از امکان کنترل محصولات ال جی بدون هیچ محدودیت زمان و مکانی بهره‌مند شوند. این برنامه اولین برنامه برای گوشی های هوشمند است که قابلیت تشخیص صدای گوگل را برای تمامی محصولات ال جی مثل ماشین لباسشویی، یخچال، خشک‌کن‌ها، اجاق‌گازها، دستگاه‌های تهویه مطبوع و … که قابلیت اتصال به وای فای دارند فراهم می‌کند.

جزئیات اپلیکیشن مجهز به دستیار صوتی ال جی

دستیار صوتی ال جی

به این ترتیب کاربران با برنامه ThinQ به راحتی می‌توانند دستورات صوتی خود را اجرا کنند. برای راحتی کار در خانه‌های هوشمند این برنامه امکان به‌روزرسانی لحظه‌ای را فقط با یک دستور صوتی برای تمام دستگاه‌های متصل ال جی ارائه می‌دهد. کاربران از طریق این برنامه می‌توانند زمان تمام شدن کار ماشین لباسشویی را از سر کارشان بررسی کنند و دمای هوای اتاق را وقتی به سمت منزل در حال رانندگی هستند بدون اینکه توقف کنند و به گوشی نگاه کنند تنظیم کنند.

برنامه ThinQ اطلاعات و ویژگی‌های محصولات را اطلاع‌رسانی می‌کند و هشدارهایی درباره نگهداری و رفع مشکلات احتمالی وسایل به کاربران ارائه می‌دهد. از برنامه بپرسید که “قابلیت خودکار دستگاه تصفیه هوا چطور کار می‌کند؟” یا “معنی چراغ زرد روی یخچال به چه معناست؟” تا برنامه سریعا پاسخ این سوالات را به شما بدهد. این برنامه فقط این قابلیت را ندارد که به سوالات متداول شما پاسخ دهد بلکه می‌تواند خلاصه‌ای از فعالیت‌های اخیر دستگاه را به همراه نکاتی مفید به شما ارائه دهد.

Alice Ryu رئیس بخش لوازم خانگی و قسمت هوشمندسازی محصولات تهویه هوای ال جی می‌گوید:

ال جی با ایجاد یک اکوسیستم هوشمند یک زندگی راحت‌تر را برای شما فراهم می‌کند و این در حقیقت چیزی است که امروزه بسیار زندگی ما را تحت شعاع قرار داده است. ما با افزودن قابلیت تشخیص صدا از طریق موبایل توانسته‌ایم یک اکوسیستم هوشمند در خانه ایجاد کنیم که اولویت آن راحتی است.

برنامه بهبود یافته ThinQ از این ماه کار خود را در کره آغاز می‌کند، در آخرین فصل در امریکای شمالی عرضه می‌شود و از سال بعد در اروپا قابل استفاده خواهد بود. از بازدیدکنندگان IFA 2019 دعوت می‌شود تا از ۶ تا ۱۱ سپتامبر با مراجعه به سالن ۱۸ در Messe واقع در برلین از عمده‌ی راه‌حل‌های هوشمند خانگی ال جی بازدید کنند و با پیوستن به هشتگ #LGIFA2019 آخرین فعالیت‌های LG را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*