گرافیک های ایسوس

نسل جدید گرافیک های ایسوس سری Radeon RX 5700 و RX5700XT معرفی شدند

نسل جدید گرافیک های ایسوس سری Radeon RX 5700 و RX5700XT معرفی شدند. سری‌های جدید از مدار چاپی، مدار تغذیه و خنک‌کننده ویژه و کاملا اختصاصی بهره می‌برند.

برند نخست کارت گرافیک در جهان همزمان با معرفی چیپ‌های جدید گرافیک سری Radeon RX 5700 و RX5700XT توسط AMD بهترین‌های خط تولید خود را برای این سری معرفی کرده است. فلسفه معرفی کارت گرافیک‌های بر پایه معماری ۷nm RDNA، هدف‌گیری گروه گیمینگ علاقه‌مند به رزولوشن ۱۴۴۰p با تمامی جزئیات در بازی از دیدگاه AMD بوده است. ایسوس نیز مدار چاپی، مدار تغذیه و خنک‌کننده ویژه و کاملا اختصاصی برای هر دو تراشه گرافیکی جدید AMD در نظر گرفته است تا کاربران از حداکثر توان این نسل جدید استفاده کنند.

آشنایی با نسل جدید گرافیک های ایسوس

سری ROG STRIX

رده میانی گیمینگ حرفه‌ای که با ۱۴۴۰p بیشتر شناخته می‌شود، با ROG Strix Radeon RX 5700 XT و RX 5700 ایسوس اکنون نرخ فریم کامل را در بازی‌های جدید در بالاترین تنظیمات شاهد خواهد بود. تمامی قطعات کارت گرافیک‌های سری ROG STRIX با فناوری Auto-Extreme در خط تولید تمام خودکار لحیم‌کاری شده‌اند. تراشه گرافیکی نیز با استفاده از یک هیت‌سینک مجهز به فناوری MaxContact خنک می‌شود و گرمای متصاعد شده ‌به رادیاتور خنک کننده نیز توسط فن‌های جدید Axial-Tech ایسوس دفع می‌گردد. این فن‌ها علاوه بر ویژگی 0dB، از گواهی ضد نفوذ IP5X و فریم تقویت شده بهره می‌برد.

سری TUF Gaming

گرافیک های ایسوس

دوام بالا ویژگی اصلی محصولات سری TUF Gaming ایسوس است. TUF Gaming X3 Radeon RX 5700 XT و RX 5700 ایسوس، با سه فن قدرتمند برای خنک‌سازی بهتر تجهیز شده و دوام وصف نشدنی TUF را به ارث برده‌اند. هر دو کارت گرافیک جدید نیز مثل مدل ROG STRIX، در خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme ایسوس لحیم کاری شده و یک محافظ مستحکم در قسمت پشت کارت گرافیک، از آسیب به مدار چاپی جلوگیری می‌کند. فن‌های این سری نیز از روان کننده‌های رده هوا-فضا بهره می‌برند و در برابر نفوذ گردوغبار نیز دارای گواهی IP5X می‌باشند.

سری Dual

گرافیک های ایسوس

این سری به منظور تجربه‌ای بی‌نقص از ترکیب مادربوردها و کارت گرافیک‌های جدید ایسوس و تراشه‌های جدید AMD و همخوانی ظاهری در کنار عملکرد کامل سیستم عرضه شده است. Dual Radeon RX 5700 EVO، درست مانند همه کارت گرافیک‌های دیگر به طور تمام خودکار در خط تولید Auto-Extreme اسمبل شده و دو فن بزرگ Axial-Tech و خنک کننده‌ای از همه لحاظ بی‌نقص، امکان استفاده از همه توان سری جدید کارت گرافیک‌های AMD را در دسترس قرار داده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت‌های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. وای لعنتی هوش از سرم برد