فیلم IT 2

پوسترهایی جذاب از کارکترهای فیلم IT 2 منتشر شد + گالری تصاویر

به تازگی پوسترهایی جذاب از شخصیت‌های فیلم IT 2 یا با نام کاملش، IT Chapter Two منتشر شد که در ادامه می‌توانید این پوسترها را همراه با توضیحاتی راجع به فیلم، مشاهده کنید.

در این مقاله بخش‌های مهمی از داستان اولین شماره IT اسپویل شده یا درواقع لو رفته است. پس اگر شماره اول IT را تماشا نکرده‌اید ولی قصد اینکار را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که از خواندن ادامه این مطلب صرف نظر کنید!

اگر طرفدار فیلم های ترسناک هستید، به احتمال بسیار زیاد شماره اول IT که برگرفته از رمان مشهور نویسنده بزرگ آثار ترسناک و علمی تخیلی، استفن کینگ (Stephen King) بود را تماشا کرده‌اید. این فیلم داستان دلقکی شیطانی بنام پِنی‌وایز (Pennywise) را روایت می‌کرد که آدم‌ها و مخصوصا بچه‌ها را تا سرحد مرگ و حتی فراتر از آن می‌ترساند! درواقع پنی‌وایز از ترس بچه‌ها تغذیه می‌کرد! اگر این فیلم را تماشا کرده باشید، قطعا بخاطر دارید که یک گروه از بچه‌ها که خودشان را انجمن بازنده‌ها (Losers’ Club) می‌نامیدند، جلوی این دلقک ترسناک ایستادند و به نوعی می‌توان گفت او را شکست دادند.

ورود به دنیای IT Chapter Two

اما اگر با رمان IT آشنایی داشته باشید یا حتی بهتر، آن را خوانده باشید، قطعا می‌دانید که ما همه ماجرا را در شماره اول IT تماشا نکردیم. درواقع اگر دقیق‌تر بخواهیم بگوییم، تمام چیزی که ما در شماره اول فیلم IT تماشا کردیم، تنها نیمه اول رمان استفن کینگ بود! نیمه دوم این رمان، ۲۷سال پس از اتفاقات نیمه اول آن رخ می‌دهد و در آن شاهد بالغ شدن بچه‌ها و صدالبته، بازگشت پنی‌وایز هستیم!

در رمان استفن کینگ، نیمه اول در دهه ۵۰میلادی و نیمه دوم در دهه ۸۰میلادی رخ می‌دهد. اما از آنجایی که داستان شماره اول فیلم IT در دهه ۸۰ رخ می‌داد، خط زمانی فیلم IT 2 در همین دهه کنونی که الان داخلش هستیم رخ می‌دهد و دیگر قرار نیست فضای نوستالژیک گذشته را داشته باشد! این موضوع و همچنین افزایش ۲۷ساله سن کارکترها، ممکن است برای بعضی از طرفداران شماره اول IT، ناامید کننده باشد. اما خب مطمئنا بروز شدن فیلم و از آن مهمتر، بالغ شدن کارکترها در شماره دوم این اثر، می‌تواند خبری امیدوارکننده برای بسیاری از کسانی باشد که از شماره اول IT زیاد خوششان نیامده بود.

جالب است که پیش‌بینی‌های اولیه کارشناسان باکس آفیس (Box Office)، یعنی کارشناسانی که کارشان پیش‌بینی نحوه عملکرد فیلم‌ها در گیشه هست، هم بسیار ضد و نقیض است. برخی از کارشناسان معتقدند که فیلم IT 2 بخاطر فاصله گرفتن از فضای نوستالژیک دهه ۱۹۸۰ و همچنین بالغ شدن کارکترهای فیلم، نمی‌تواند موفقیت‌های تجاری شماره اول را تکرار کند. اما برخی دیگر از کارشناسان نظری کاملا متفاوت دارند. آن‌ها معتقدند که نه تنها فیلم IT 2 بخاطر بروز شدن خط داستانی و همینطور بالغ‌تر شدن شخصیت‌هایش می‌تواند مخاطب گسترده‌تری داشته باشد، بلکه آن‌ها حتی معتقدند که این فیلم موفقیت تجاری خیره‌کننده‌ای هم کسب خواهد کرد. این دسته از کارشناسان معتقدند که IT Chapter Two افتتاحیه بسیار قدرتمند ۱۱۰میلیون دلاری، آن هم تنها در خاک آمریکا خواهد داشت!

بازیگران فیلم IT 2

اگر طرفدار پروپا قرص شماره اول IT هستید و از تغییر تیم بازیگری و خط زمانی فیلم ناامید شده‌اید، باید به شما بگوییم که درست است در فیلم IT 2 تمرکز اصلی روی نسخه بالغ‌شده شخصیت‌ها است اما به هرحال بازیگران قبلی هم فراموش نشده‌اند و هرازگاهی شاهد فلش‌بک‌هایی به دهه ۸۰ و همان تیم بازیگری نوجوان فیلم هم خواهیم بود.

شاید بالغ شدن کارکترهای فیلم برای برخی از طرفداران ناامیدکننده باشد، اما خیلی بعید است تیم بازیگری این فیلم، کسی را ناامید کند! در میان بازیگران فیلم IT 2 نام‌های جذابی مانند جیمز مک‌آووی (James McAvoy)، جسیکا چستین (Jessica Chastain) و بیل هیدر (Bill Hader) به چشم می‌خورند. از دیگر بازیگران این فیلم هم می‌توان به عیسایا مصطفی (Isaiah Mustafa)، جِی رایان (Jay Ryan)، جیمز رنسان (James Ransone) و اَندی بین (Andy Bean) اشاره کرد. ضمن اینکه خیالتان بابت پنی‌وایز یا همان دلقک شیطانی فیلم هم راحت باشد! بیل اسکارسگارد (Bill Skarsgård) قرار است در IT Chapter Two هم درست مانند شماره اول، پنی‌وایز را به تصویر بکشد.

فیلم IT Chapter Two روز جمعه ۱۵شهریور (۶ سپتامبر) در سینماهای سرتاسر دنیا اکران خواهد شد. مدت زمان این فیلم چیزی حدود ۳ساعت (۲ساعت و ۴۹دقیقه) است! در ادامه می‌توانید پوسترهای جدیدی که از فیلم IT 2 منتشر شده را نیز در قالب یک گالری، مشاهده کنید. از طریق این تصاویر متوجه هم خواهید شد که هرکدام از بازیگران جدید فیلم، ورژن بالغ شده کدام یک از کارکترهای نوجوان شماره اول IT را به تصویر کشیده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*