تپسل

کافه بازار و تپسل ؛ شروع یک همکاری بزرگ در سرچ ادز

رویداد تبلیغات در جستجوی کافه بازار در تاریخ 4 شهریور 98 با حضور توسعه‌دهندگان، مدیران کسب‌و‌کارهای اینترنتی و مدیران بازاریابی برگزار شد.

در ابتدای این رویداد امین امیر شریفی (مدیرعامل کافه بازار) به گزارشی از برنامه‌های این شرکت در بخش تبلیغات و موفقیت‌های آن پرداخت. وی از تپسل به عنوان آژانس انحصاری تبلیغات سرچ ادز کافه بازار یاد کرد. مدیرعامل کافه بازار گفت:

علاوه بر اینکه می‌توانید از طریق کافه بازار در پنل ثبت نام کنید و تبلیغات را انجام دهید، با توجه به اینکه از ماه آینده، از نظر فنی به تپسل هم متصل می‌شویم، می‌توانید از طریق تپسل هم این تبلیغات را انجام دهید. تپسل تنها آژانسی خواهد بود که طی یک سال آینده در این رابطه با آنها همکاری خواهیم داشت.

در ادامه سبحان فروغی مدیرعامل تپسل گفت:

به جرات می‌توان گفت هیچ شبکه تبلیغاتی در ایران به اندازه تپسل در رسانه‌های دیجیتال حضور ندارد و تپسل متناسب با هر رسانه آنلاین می‌تواند به کاربر تبلیغ مناسب وی را نمایش دهد. به این رویکرد، بازاریابی Omni-channel می‌گویند که دسترسی به مخاطب در نوع‌های مختلف رسانه و به صورت یکپارچه انجام می‌شود.

تپسل

در حال حاضر تپسل بزرگترین پلتفرم تبلیغات درون اپلیکیشن ایران است و تبلیغات موبایلی را پوشش می‌دهد. پلتفرم مدیا اد شبکه تبلیغاتی دیگر این مجموعه، تبلیغات در وب‌سایت‌ها را به عهده دارد. تگرو پلتفرم اینفلوئنسر مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی است و حالا سرچ ادز کافه بازار نیز به این شبکه تبلیغاتی اضافه شده است که تبلیغات جستجو در استور است. در این شرایط است که تپسل ادعای همه جانبه بودن می‌کند و امکان دسترسی به مخاطب در سرتاسر فضای آنلاین را فراهم کرده است.

یقینا همکاری این دو غول حوزه آنلاین، کمک شایانی به پیشرفت صنعت تبلیغات و مارکتینگ در ایران خواهد کرد و فرصت‌های بسیاری برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم می‌کند.

کالج تپسل، مرجع آموزش استفاده از سرچ ادز

در آموزش سرچ ادز یا تبلیغات در جستجوی کافه بازار، کالج تپسل تبلیغات سرچ ادز و شیوه اجرای این نوع تبلیغات در کافه بازار را به صورت کامل توضیح می‌دهد. مطالعه این سرفصل آموزشی به توسعه‌دهندگان ایرانی کمک می‌کند تا اپلیکیشن خود را به کاربران بیشتری معرفی کنند.

رونمایی از پنل جدید تپسل

تپسل

لازم به ذکر است همزمان با این همکاری پنل جدید تپسل آپدیت شده و از تاریخ 4 تا 24 شهریور تبلیغ دهندگان فرصت دارند پنل خود را شارژ کنند و 30 درصد شارژ اضافه بدون محدودیت دریافت کنند.

تبلیغ دهندگان با این بودجه می‌توانند از طریق پنل تپسل، هم در اپلیکیشن‌های تپسل و هم در بخش جستجوی کافه بازار تبلیغ کنید. در پنل جدید می‌توانید به راحتی کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنید و با استفاده از گزارش‌های دقیق، کمپین خود را تحلیل و بهینه‌سازی کنید.

ورود به پنل جدید و راه اندازی کمپین تبلیغاتی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. اینا هنش تبلیغاته نمیشه بهش اعتماد کرد

  2. اینم مثل همون برنامه ی بازاره دیگه؟