شرایط فروش سایپا

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۲۰ و ۲۱ شهریور ۹۸

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۲۰ و ۲۱ شهریور ۹۸ اعلام شد. شرکت سایپا خودروهای سایپا ۱۵۱، سراتو ۲۰۰۰، ساینا رینگ فولادی و آلومینیومی در روزهای ۲۰ و ۲۱ شهریور به فروش می‌رساند.

شرکت سایپا در ادامه طرح‌های فروش خود خودرو سایپا ۱۵۱ را به صورت اقساطی با تسهیلات ۴ میلیون تومانی و بازپرداخت ۳ چک ۴ ماهه به فروش می‌رساند. در این طرح فروش خودروهای سراتو ۲۰۰۰ و ساینا رینگ آلومینیومی و فولادی نیز به صورت نقدی به فروش می‌رسند. مشتریان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روزهای چهارشنبه ۲۰ و پنجشنبه ۲۱ شهریور ۹۸ در این طرح فروش فقط به صورت اینترنتی شرکت کنند. گفتنی است این طرح فروش تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد و موعد تحویل این خودروها نیز ۳۰ روز پس از پذیرش اعلام شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۲۰ و ۲۱ شهریور ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

شرایط ثبت نام:

  • آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال ۹۷ برای خرید حداقل یک دستگاه از خودروهای گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده باشند، در این طرح فروش اجازه ثبت نام را نخواهند داشت.
  • شرکت سایپا برای این طرح فروش محدودیت کد ملی در نظر گرفته است؛ یعنی به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو فروخته خواهد شد. از این رو مشتریان در زمان ثبت نام می‌بایست به دقت اطلاعات خود را وارد کنند؛ زیرا در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه، ثبت نام آنها باطل خواهد شد و وجه پرداختی نیز به آنها برگشت داده می‌شود.
  • در این طرح فروش افراد زیر ۱۸ سال قادر به ثبت نام نخواهند بود.
  • در این طرح فروش امکان صلح یا خرید انصرافی وجود نخواهد داشت.

شرایط فروش سایپا – ۲۰ و ۲۱ شهریور ۹۸

فروش اقساطی
نام خودرو قیمت خودرو مبلغ تسهیلات بازپرداخت
سایپا ۱۵۱ ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان   ۴ میلیون تومان ۳ چک ۴ ماهه
فروش نقدی
نام خودرو قیمت فروش نقدی
ساینا با رینگ فولادی ۵۵ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان
ساینا با رینگ آلومینیومی ۵۸ میلیون و ۹۴۳ هزار تومان
کیا سراتو ۲۰۰۰ ۲۹۵ میلیون تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*