شرایط فروش سایپا

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۴ مهر ۹۸

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۴ مهر ۹۸ اعلام شد. سایپا خودروهای تیبا صندوق دار، کیا سراتو ۲۰۰۰ و سایپا ۱۵۱ را در روز پنجشنبه ۴ مهر به فروش می‌رساند.

گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۴ مهر ۹۸ سه خودرو کیا سراتو ۲۰۰۰، سایپا ۱۵۱ و تیبا صندوق دار با رینگ فولادی و رینگ آلومینیومی را به صورت نقد و اقساط و فقط به صورت اینترنتی به مشتریان عرضه می‌کند. در طرح فروش اقساطی شرکت سایپا برای مشتریان تسهیلاتی با بازپرداخت ۳ چک ۴ ماهه در نظر گرفته است. این طرح فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت و خودروها نیز ۳۰ روز پس از پذیرش به مشتریان تحویل داده می‌شود. در ادامه جزئیات شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۴ مهر ۹۸ را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

توضیحات:

  • در این بخشنامه امکان صلح یا خرید انصرافی وجود نخواهد داشت.
  • افراد زیر ۱۸ سال قادر به ثبت نام نخواهند بود.
  • در این طرح فروش محدودیت کد ملی در نظر گرفته شده است، از این رو فقط به ازای هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو عرضه می‌شود. همچنین آن دسته از خریدارانی که از ابتدای سال ۹۷ برای خرید یک دستگاه از محصولات سایپا ثبت نام کرده باشند، اجازه ثبت نام در این طرح فروش را ندارند.
  • به دلیل لحاظ کردن محدودیت کد ملی در این طرح فروش، مشتریان می‌بایست در زمان درج اطلاعات خود نهایت دقت را داشته باشند؛ چراکه در صورت درج اشتباه اطلاعات، ثبت نام مشتریان باطل شده و وجه پرداختی توسط مشتری نیز به آنها برگشت داده می‌شود.

شرایط فروش سایپا – ۴ مهر ۹۸

فروش اقساطی
خودرو قیمت خودرو مبلغ تسهیلات نحوه بازپرداخت
سایپا ۱۵۱ ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان ۴ میلیون تومان ۳ چک ۴ ماهه
تیبا صندوق دار با رینگ فولادی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان ۵ میلیون تومان
تیبا صندوق دار با رینگ آلومینیومی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان ۵ میلیون تومان
فروش نقدی
نام خودرو قیمت فروش نقدی
سراتو ۲۰۰۰ ۲۹۵ میلیون تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*