باتری سری آیفون 11

مقایسه عمر باتری سری آیفون ۱۱ با گلکسی نوت ۱۰ پلاس و هواوی میت ۳۰ پرو

در این مطلب قصد داریم عمر باتری سری آیفون ۱۱ را با سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس و هواوی میت ۳۰ پرو مقایسه کنیم تا ببینیم دوام باتری کدام‌یک از آنها بیشتر است.

گوشی های آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس (iPhone 11 Pro Max)، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس (+Samsung Galaxy Note 10) و هواوی میت ۳۰ پرو (Huawei Mate 30 Pro) همگی پرچمدارانی هستند که به تازگی معرفی و عرضه شده‌اند. این گوشی‌ها رقبای جدی یکدیگر محسوب می‌شوند و به همین دلیل تمامی رسانه‌ها آنها را در زمینه‌های مختلف مثل دوربین، توان سخت افزاری، نمایشگر و مقاومت مقایسه کرده‌اند. اما امروز قصد داریم این گوشی‌ها را از نظر طول عمر باتری مقایسه کنیم. در ابتدا نگاهی به مشخصات باتری سری آیفون ۱۱ ، گلکسی نوت ۱۰ پلاس و هواوی میت ۳۰ پرو می‌اندازیم.

گوشی باتری
آیفون ۱۱ لیتیوم یونی ۳۰۴۶ میلی‌آمپرساعتی با شارژ سریع ۱۸ واتی
آیفون ۱۱ پرو لیتیوم یونی ۳۱۹۰ میلی‌آمپرساعتی با شارژ سریع ۱۸ واتی
آیفون ۱۱ پرو مکس لیتیوم یونی ۳۹۶۹ میلی‌آمپرساعتی با شارژ سریع ۱۸ واتی
سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس لیتیوم یونی ۴۳۰۰ میلی‌آمپرساعتی با شارژ سریع ۴۵ واتی
هواوی میت ۳۰ پرو لیتیوم پلیمری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی با شارژ سریع ۴۰ واتی

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، گوشی‌های هواوی میت ۳۰ پرو و گلکسی نوت ۱۰ پلاس به ترتیب بزرگ‌ترین باتری را دارند و باتری سری آیفون ۱۱ ظرفیت کمتری نسبت به رقبای خود دارد. اما باید به این نکته توجه داشت که فقط ظرفیت باتری در طول عمر آن تاثیرگذار نیست و عوامل موثر دیگری هم وجود دارد. تقریبا همه می‌دانند که گوشی های آیفون باتری خیلی خوبی دارند و نباید به ظرفیت کمتر آن نسبت به رقبا خرده گرفت. در ادامه می‌توانید ویدیوی مقایسه عمر باتری سری آیفون ۱۱ ، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس و هواوی میت ۳۰ پرو را در گجت تی وی مشاهده می‌کنید. به نظر شما در این رقابت، کدام گوشی برنده می‌شود؟

ویدیوی مقایسه عمر باتری سری آیفون ۱۱ با رقبا

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

  1. سامسونگ رسما ر. ی. د. ه با note 10 پلاس.

  2. هم ایفون خوبه هم هواوی

  3. گوشی های ایفون همیشه توی مصرف باطری عالی بودن