شرایط فروش سایپا

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۶ و ۷ مهر ۹۸

شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۶ و ۷ مهر ۹۸ اعلام شد. در این طرح فروش خودروهای کیا سراتو ۲۰۰۰، سایپا ۱۵۱ و تیبا صندوق دار در روزهای ۶ و ۷ مهر به فروش می‌رسند.

متقاضیان خودروهای تیبا صندوق دار رینگ فولادی و آلومینیومی، کیا سراتو ۲۰۰۰ و سایپا ۱۵۱ می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روزهای شنبه ۶ مهر و یکشنبه ۷ مهر ۹۸ به صورت نقد و اقساط این خودروها را خریداری کنند. مشتریان فقط به صورت اینترنتی قادر به شرکت در این طرح فروش هستند و در طرح فروش اقساطی مشتریان از تسهیلاتی با بازپرداخت ۳ چک ۴ ماه برخوردار خواهند بود. این طرح فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و موعد تحویل این خودروها نیز ۳۰ روز پس از پذیرش اعلام شده است. در ادامه جزئیات شرایط فروش سایپا به صورت نقد و اقساط در ۶ و ۷ مهر ۹۸ را مشاهده می‌کنید:

نکات مهم برای ثبت نام:

  • در این طرح فروش محدودیت کد ملی وجود دارد؛ یعنی به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو فروخته می‌شود. از این رو اطلاعات مشتریان به خوبی بررسی خواهد شد و در صورت مشاهده درج اطلاعات اشتباه، ثبت نام مشتری باطل و وجه پرداختی به وی بازگشت داده می‌شود.
  • آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال ۹۷ برای خرید حداقل یک خودرو از محصولات گروه خودروسازی ثبت نام کرده باشند، در این طرح فروش اجازه ثبت نام نخواهند داشت.
  • در این طرح فروش امکان صلح یا خرید انصرافی وجود ندارد.
  • افراد زیر ۱۸ سال سن قادر به ثبت نام نخواهند بود.

شرایط فروش سایپا – ۶ و ۷ مهر ۹۸

فروش اقساطی
نام خودرو قیمت فروش خودرو مبلغ تسهیلات نحوه بازپرداخت
سایپا ۱۵۱ ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان ۴ میلیون تومان ۳ چک ۴ ماهه
تیبا صندوق دار با رینگ فولادی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان ۵ میلیون تومان
تیبا صندوق دار با رینگ آلومینیومی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان ۵ میلیون تومان
فروش نقدی
نام خودرو قیمت فروش نقدی
کیا سراتو ۲۰۰۰ ۲۹۵ میلیون تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*