تویوتا C-HR مدل 2020

تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ فیس لیفت با به‌روزرسانی‌های جزئی معرفی شد

تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ فیس لیفت معرفی شد. این کراس اوور ساپ کاپکت تویوتا نسبت به قبل از تغییرات ظاهری و فنی جزئی بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت ژاپنی تویوتا برای مدل ۲۰۲۰ تویوتا C-HR فیس لیفتی را در نظر گرفته که دارای تغییرات جزئی است. این کراس اوور ساب کامپکت در نسخه هیبریدی قوی‌تر در کنار طراحی و تکنولوژی جدید عرضه خواهد شد. در نمای جلویی این خودرو ورودی هوای بزرگ که درون سپر قرار دارد با تغییراتی همراه بوده و حالا شاهد طرحی به شکل لانه‌زنبور هستیم. در درون دریچه‌های جانبی سپر نیز چراغ‌های مه شکن قرار گرفته و لبه پایینی سپر جدید خودرو نیز با رنگ بدنه ست شده است. همچنین چراغ‌های جلو با فناوری LED به‌روز شده و طراحان برای آن دی‌لایت‌های LED در نظر گرفته‌اند. در حال حاضر کلیه تیپ‌های تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ به صورت استاندارد از چراغ‌های LED بهره می‌برند.

مشخصات تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ فیس لیفت

تویوتا C-HR مدل 2020

چراغ‌های LED در عقب خودرو هم مشاهده می‌شود که حالا با یک اسپویلر مشکی براق به یکدیگر متصل هستند. تیپ LE این خودرو از رینگ‌های ۱۷ اینچی ویژه‌ای بهره می‌برد و تیپ لیمیتد نیز دارای رینگ‌های ۱۸ اینچی است. مشتریان در مدل ۲۰۲۰ دو رنگ ظاهری جدید شامل قرمز سوپرسونیک و نارنجی داغ را می‌توانند برای تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ سفارش دهند. هرچند این دو فقط با سقف مشکی قابل انتخاب هستند، اما برای نخستین بار سقف نقره‌ای در کنار رنگ سفید صدفی بدنه نیز قابل سفارش است. در مدل ۲۰۲۰ این کراس اوور ساب کامپکت رنگ سقف سفید حذف شده است.

تویوتا C-HR مدل 2020

تویوتا برای مدل جدید کراس اوور خود در کابین نیز به‌روزرسانی‌هایی را در نظر گرفته است که از مهم‌ترین آن می‌توان به سیستم اطلاعاتی سرگرمی جدید اشاره کرد که مدل قبلی این سیستم فقط از اپل کارپلی برخوردار بود، اما سیستم جدید از اندروید اتو و آمازون الکسا نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین این سیستم دارای ویژگی به‌روزرسانی به واسطه اینترنت بهره می‌برد. تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ به صورت استاندارد از یک رو سقفی خاکستری جدید نیز بهره می‌برد که بر اساس اعلام طراحان باعث افزایش جذابیت کابین شده است. مشتریان برای این خودرو می‌توانند صندلی‌های چرمی مشکی رنگ را نیز سفارش دهند.

تویوتا C-HR مدل 2020

تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ از لحاظ قوای محرکه در بازار آمریکا با تغییراتی همراه نبوده و تویوتا برای این شاسی بلند همان موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر تنفس طبیعی را در نظر گرفته است که می‌تواند قدرتی معادل ۱۴۴ اسب بخار را ارائه دهد، اما برای بازار اروپا علاوه بر مدل هیبریدی ۱.۸ لیتری با قدرت ۱۲۲ اسب بخار، یک مدل هیبریدی جدید با موتور ۲ لیتری با قدرت ۱۸۴ اسب بخار نیز ارائه خواهد شد. بر اساس اعلام تویوتا، مدل هیبریدی جدید میزان راندمان پرفورمنس رانندگی را افزایش خواهد داد. مدل هیبریدی ۲ لیتری از یک سیستم تعلیق جدید نیز بهره می‌برد که باعث افزایش راحت سواری و هندلینگ خودرو می‌شود. هر دو مدل هیبریدی تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ با تنظیم ESP مجدد مواجه شدند تا احساس فرمان افزایش یابد.

تویوتا C-HR مدل 2020

مدل هیبریدی خودرو تویوتا C-HR مدل ۲۰۲۰ به ازای هر کیلومتر فقط ۱۱۸ گرم دی‌اکسید کربن تولید می‌کند که این مقدار برای نسخه ۱.۸ لیتری ۱۰۹ گرم اعلام شده است. با توجه به اینکه شرکت تویوتا برای این خودرو پیشرانه دیگری را اعلام نکرده است، به احتمال زیاد دیگر موتور ۱.۲ لیتری بنزینی توربو شارژ با قدرت ۱۱۶ اسب بخار دیگر برای این مدل ارائه نخواهد شد. این موضوع عجیب به نظر نمی‌رسد، چراکه حدودا ۸۰ درصد خریداران بازارهای اروپایی، این کراس اوور را فقط در مدل هیبریدی خریداری کردند.

تویوتا C-HR مدل 2020

مدل ۲۰۲۰ C-HR فیس لیفت در بازار اروپا در تیپ پایه آیکون با قیمت شروع ۲۵ هزار و ۶۲۵ پوند به مشتریان عرضه خواهد شد. قیمت تیپ لیمیتد در بازار آمریکا از ۲۶ هزار و ۳۵۰ دلار شروع خواهد شد که حاکی از افزایش اندک ۱۵۰ دلاری نسبت به گذشته است. این خودرو از اواخر ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ در بازار آمریکا به فروش خواهد رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*