پورشه پانامرا 2020

پورشه پانامرا ۲۰۲۰ با طراحی متفاوت معرفی شد: کادوی پورشه برای جشن ۱۰ سالگی پانامرا

پورشه پانامرا ۲۰۲۰ معرفی شد. شرکت پورشه این مدل ویژه را به مناسبت ۱۰ سالگی سدان پرچمدار پانامرا تولید کرد. در ادامه با مشخصات و امکانات مدل ویژه Porsche Panamera آشنا می‌شویم.

شرکت پورشه به تازگی از نسخه منحصربه‌فردی از پانامرا به نام “Panamera 10 Years Edition” پرده برداشت. همانطور که از نام این خودرو مشخص است، این نسخه به دلیل دهمین سالگرد این سدان پرچمدار پورشه طراحی شد. نسخه‌ی ویژه‌ی ۱۰ سالگی پانامرا در تریم‌های استاندارد، پانامرا ۴ و پانامرا ۴ E-Hybrid به تولید رسیده که دارای رنگ بدنه مشکی رنگ و رینگ‌های ۲۱ اینچی اسپرت با رنگ طلایی است. در درهای جلوی این سدان جذاب شاهد لوگوهای پانامرا ۱۰ هستیم.

مشخصات پورشه پانامرا ۲۰۲۰

پورشه پانامرا 2020

تمامی مدل‌های این خودرو سفارشی به شکل استاندارد از امکانات رفاهی و ایمنی مختلفی بهره می‌برند که معمولا این امکانات به صورت سفارشی قابل دسترسی هستند. این امکانات ویژه شامل چراغ‌های جلوی ماتریکس LED، درهایی با مکانیسم بسته شدن نرم، دستیار پارک با دید محیطی، سیستم صوتی Bose و صندلی‌های برقی با تنظیم در ۱۴ جهت است. سیستم تعلیق بادی تطبیقی در کنار مدیریت سیستم تعلیق فعال پورشه نیز به صورت استاندارد با این خودرو ارائه می‌شود. همچنین به خریداران مدل ۱۰ Years Edition پانامرا ۴ E-Hybrid یک شارژر ۷.۲ کیلوواتی استاندارد نیز ارائه خواهد شد. البته مدل‌های استاندارد این خودرو با شارژر ضعیف‌تر ۳.۶ کیلوواتی عرضه می‌شوند.

پورشه پانامرا 2020

مدل استاندارد پانامرا و چهار تریم مدل ۱۰ سالگی این خودرو از موتور ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو بهره می‌برند که می‌تواند قدرتی معادل ۳۳۰ اسب بخار را تولید کند. قیمت پایه دو مدل اول این خودرو به ترتیب ۱۰۳ هزار و ۳۰۰ دلار و ۱۰۷ هزار و ۵۰۰ دلار است، اما مدل ۴ E-Hybrid به عنوان نسخه قدرتمندتر از یک موتور ۶ سیلندر ۲.۹ لیتری توئین توربو و واحدی الکتریکی برخوردار است که قادر به تولید ۴۵۷ اسب بخار بوده و قیمت آن نیز ۱۱۶ هزار و ۹۰۰ دلار خواهد بود. تمامی این خودروها از سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ میلادی به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. اینا ماشین میسازن مام ماشین میسازیم