محبوب ترین اموجی ها

محبوب ترین اموجی ها که بیشترین استفاده را در بین کاربران دارند

فهرستی از محبوب ترین اموجی ها توسط کنسرسیوم یونیکد منتشر شد. این فهرست شامل ۱۰ شکلک Emoji است که بیشترین استفاده را توسط کاربران در سراسر جهان تشکیل می‌دهند.

بعد از اطلاعاتی که در روز جهانی اموجی در ماه جولای منتشر شد٬ حال کنسرسیوم یونیکد فهرستی از محبوب ترین اموجی ها که بیش از سایر اموجی‌ها توسط کاربران در سراسر جهان استفاده شده‌اند را منتشر کرده است. این موسسه مسئول حفظ استاندارد یونیکد٬ یک اجماع گسترده برای رمزگذاری و نمایش متن‌های دیجیتالی٬ نمادها و در سال‌های اخیر اموجی‌ها است.

این اولین باریست که کنسرسیوم یونیکد از داده‌های داخلی خود در ارتباط با اموجی‌ها استفاده کرده تا به لطف آن ما با پر استفاده‌ترین اموجی‌ها آشنا شویم. این رتبه‌بندی شامل شکلک‌های زیر است:

محبوب ترین اموجی ها

 1. 😂 چهره‌ای با اشک شادی
 2. ❤️ قلب قرمز
 3. 😍 چهره‌ای با چشمان قلبی
 4. 🤣 غلت خوردن روی زمین از خنده
 5. 😊 صورت خندان با چشمان خندان
 6. 🙏 دو دست به سمت هم
 7. 💕 دو قلب
 8. 😭 گریه با صدای بلند
 9. 😘 چهره‌ای با پرتاب یک بوسه
 10. 👍 شست به سمت بالا

اموجی چهره‌ای با اشک شادی (😂) و قلب (❤️) در راس محبوب ترین اموجی ها که بیشترین استفاده را توسط کاربران سراسر جهان داشته‌اند٬ قرار دارند. همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید٬ این دو حدود ۱۰ و ۷ درصد کل استفاده‌ی کاربران را تشکیل داده‌اند.

محبوب ترین اموجی ها

صحبت در مورد تعداد استفاده از اموجی‌ها نیز شگفت‌آور است. به گفته‌ی یونیکد٬ تقریبا ۱ میلیارد اموجی در روز فقط در فیسبوک مورد استفاده قرار می‌گیرد! آیا شما هم از کاربران همیشگی اموجی‌ها هستید؟ اموجی‌های مورد علاقه‌ی شما کدام شکلک‌ها است؟ از طریق بخش نظرات همین مطلب آن‌ها را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

 1. به نظر من اموجی های جدید خیلی سرد و بی روحن !
  اگه یادتون باشه اموجی های یاهو مسنجر بهترین بودن ..