آپدیت جدید گلکسی نوت 10

آپدیت جدید گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ کیفیت دوربین آن را ارتقاء می‌دهد

آپدیت جدید گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ (Samsung Galaxy Note 10) با هدف بهبود کیفیت تصاویر دوربین آن منتشر شد. ولی آیا این به‌روزرسانی، مشکل اسکنر اثر انگشت گوشی را نیز برطرف می‌کند؟

در حالی که همچنان منتظر انتشار آپدیتی برای حل مشکل اسکنر اثر انگشت گلکسی نوت ۱۰ هستیم، سامسونگ یک به‌روزرسانی با هدفی دیگر را برای این گوشی منتشر کرده است. آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که آپدیت جدید گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ کیفیت تصاویر ثبت شده با دوربین این گوشی را ارتقاء می‌دهد. این به‌روزرسانی همچنین پایداری سیستم را بهبود بخشیده و عملکرد سیستم تشخیص چهره را نیز ارتقاء می‌دهد.

بر اساس آنچه در توضیحات به‌روزرسانی مذکور آمده است، این آپدیت نرم افزاری بسته به موقعیت جغرافیایی شما شامل بهبودهایی است که در زیر مشاهده می‌کنید.

پیشرفت‌ها

  • کیفیت بهتر تصاویر دوربین
  • لحن باثبات‌تر دکمه‌ها
  • پایداری بهتر قابلیت‌های تشخیص چهره

پچ‌های امنیتی معمول

  • بهبود امنیت دستگاه

اما اگر شما هم یکی از کاربران گوشی‌های سری گلکسی نوت ۱۰ یا اس ۱۰ سامسونگ هستید، سازنده به شما توصیه می‌کند تا از خرید و نصب محافظ‌های نمایشگر متفرقه خودداری کنید، چرا که آن‌ها باعث بروز مشکل در عملکرد اسکنر اثر انگشت زیر صفحه‌ی گوشی شما می‌شوند. ظاهرا سامسونگ هفته‌ی آینده یک به‌روزرسانی جدید را با هدف رفع این ایراد منتشر خواهد کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بهترین برند و بهترین گوشی حال حاضر دنیا
    منتظر جارو خاک انداز پیج سامسونگ هستیم…عمر خان کجایی…خخخ