درآمد اپل در چهارمین ربع مالی 2019

انتشار گزارش درآمد اپل در چهارمین ربع مالی ۲۰۱۹

درآمد اپل در چهارمین ربع مالی ۲۰۱۹ اعلام شد. برخلاف انتظار، به خاطر فروش کم گوشی‌های آیفون طی سال‌های اخیر، میزان درآمد و سودآوری اپل به حداکثر میزان ممکن طی یک سه ماهه مالی رسیده است!

اپل گزارش جدید میزان درآمد خود طی سه ماهه اخیر را اعلام کرد. بر اساس آن، با در نظر گرفتن میزان درآمد بر اساس هر سهم، رکورد جدیدی به ثبت رسیده است. طی چهارمین ربع مالی سال ۲۰۱۹، اپل موفق به کسب ۶۴ میلیارد دلار شد! گفتی است سه ماهه مالی با تقویم عادی تفاوت دارد. به عنوان نمونه درآمد اپل در چهارمین ربع مالی ۲۰۱۹ از روز بیست و هشتم سپتامبر (ششم مهر) تا سه ماه قبل از آن بررسی می‌شود.

تیم کوک مدیر عامل اپل، سال مالی ۲۰۱۹ را برای این شرکت فوق‌العاده ذکر کرد. بیشترین میزان درآمد طی یک سه ماهه، در سال جاری برای شرکت سازنده آیفون به دست آمد. این در حالی است که می‌دانیم میزان فروش آیفون‌های اپل، از سال ۲۰۱۷ تا امروز، تعریف زیادی نداشته و در مقایسه با قبل کاهشی قابل توجه به خود دیده است. افزایش درآمد اپل را باید مدیون سرویس‌های اینترنتی، گجت‌های پوشیدنی و مخصوصا تبلت‌های آیپد دانست.

دلیل افزایش درآمد اپل در چهارمین ربع مالی ۲۰۱۹

تیم کوک معتقد است طی چند سال اخیر، قضاوت‌های نادرستی از سوی کاربران و وب سایت‌های خبری درباره گوشی‌های آیفون شده است. این موضوع به طور طبیعی به کاهش میزان تمایل کاربران به خرید گوشی‌های آی او اسی جدید منجر می‌شود. مدیر عامل اپل امیدوار است در این شرایط، ایرباد ایرپادز پرو با پشتیبانی از قابلیت نویز کنسلینگ، اپل تی وی پلاس و دیگر سرویس‌ها و گجت‌ های پوشیدنی اپل به افزایش فروش آن‌ها کمک کند.

میزان درآمد بر اساس هر سهم طی سه ماهه مالی چهارم در سال ۲۰۱۹، در مقایسه با سه ماهه قبلی آن ۴ درصد بهبود داشت. میزان درآمد کلی شرکت در مقایسه با ربع قبلی (بدون در نظر گرفتن ارزش هر سهم)، ۲ درصد بهبود به خود دید. بر اساس اعلام اپل، ۶۰ درصد فروش این شرکت طی ربع مالی آخر سال ۲۰۱۹ در بازارهای کشورهای خارج از آمریکا بوده است.

تنها سازنده گجت های آی او اسی در دنیا، برنامه‌های ویژه‌ای برای سال آتی دارد. اپل درآمد خود طی سه ماهه مالی اول ۲۰۲۰ را چیزی بین ۸۵ میلیارد الی ۸۹ میلیارد دلار تخمین می‌زند!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. چقدر درامدشون زیاده از نفت ایران درامدشون بیشتره

  2. ۸۵میلیارد اونم واسه یک فصل یا خداااااا

  3. این همه پولو چیکارش میکنن اخه