آپدیت Magic UI 3.0

آپدیت اندروید ۱۰ برای گوشی های سری آنر ۲۰ با Magic UI 3.0 منتشر شد

آپدیت Magic UI 3.0 به گوشی های سری آنر ۲۰ رسید. این به روزرسانی رابط کاربری بر پایه سیستم عامل اندروید ۱۰، تغییراتی را در خانواده Honor 20 ایجاد می‌کند.

هواوی در اوایل ماه اکتبر رسما رابط کاربری سفارشی شده EMUI 10 را عرضه کرد و پس از آن لیستی از ۳۳ دستگاه هواوی و زیربرند آنر که قرار است به روزرسانی رابط کاربری را دریافت کنند منتشر کرد. هواوی قبلا این آپدیت را برای تمامی پرچمداران اخیر خود از جمله میت ۲۰، میت ۲۰ پرو، میت ۲۰ ایکس، پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو عرضه کرده بود و اکنون نیز گفته می‌شود زیربرند آنر به روزرسانی رابط کاربری Magic UI 3.0 را برای سری آنر ۲۰ (Honor 20) عرضه خواهد کرد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، گوشی های آنر ۲۰ و آنر ۲۰ پرو در نقاط مختلف جهان و همچنین گوشی آنر ویو ۲۰ در چین آپدیت پایدار Magic UI 3.0 مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۰ را دریافت می‌کنند. نسخه OTA این به روزرسانی از طریق اپلیکیشن HiCare در دسترس تمام کاربران معمولی و همچنین کسانی که نسخه بتا را دریافت کرده بودند قرار گرفته است. این به روزرسانی OTA دارای حجم ۴.۶۳ گیگابایت بوده، ورژن آن ۱۰.۰.۰.۱۶۸ و کد آن C461E9R3P7 است؛ البته برخی کاربران از دریافت این آپدیت با شماره‌های مختلف خبر داده‌اند.

آپدیت Magic UI 3.0

تغییرات آپدیت Magic UI 3.0

همانطور که انتظار می‌رود، آپدیت مجیک یو آی ۳.۰ ویژگی‌های معمول اندروید ۱۰ از جمله طراحی مجله‌ای منو، طرح رنگ Morandi و انیمیشن‌های پویا در رابط کاربری را برای گوشی های آنر ۲۰ به ارمغان می‌آورد. همچنین این به روزرسانی پیشرفت‌هایی در Phone Clone، GPU Turbo، پخش رسانه‌ای و موارد دیگر ایجاد می‌کند. این به روزرسانی همچنین با پچ امنیتی ماه اکتبر منتشر می‌شود.

آپدیت Magic UI 3.0

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*