مدیرعامل جدید ال جی

برایان کوون از ابتدای ماه دسامبر مدیرعامل جدید ال جی خواهد بود

برایان کوون (Brian Kwon) که در حال حاضر رئیس بخش ارتباطات موبایل و بخش سرگرمی‌های خانگی ال جی است، از ابتدای ماه دسامبر به عنوان مدیرعامل جدید ال جی فعالیت خواهد کرد.

ال جی الکترونیکس اعلام کرد Brian Kwon که هم‌اکنون رئیس بخش ارتباطات موبایل و همچنین بخش سرگرمی‌های خانگی ال جی است، از ابتدای ماه دسامبر با عنوان مدیرعاملی به کار خود ادامه خواهد داد. دیگر تغییرات مدیریتی در سال میلادی جدید از این قرار هستند: Park Hyoung-sei به عنوان رئیس شرکت سرگرمی‌های خانگی ال جی منصوب خواهد گردید و ریاست شرکت ارتباطات موبایل به Morris Lee سپرده می‌شود. در حالی که William Cho پست تازه تاسیس مدیر ارشد استراتژی را تصاحب نموده و Bae Doo-yong مدیر ارشد مالی ال جی خواهد بود.

با مدیرعامل جدید ال جی آشنا شوید

مدیرعامل جدید ال جی

Brian Kwon با سه دهه حضور در مناصب مدیریتی ال جی، نقش مهمی در پیشبرد اهداف این شرکت بازی کرده است. آقای Kwon که اکنون ۵۶ سال دارد، در سال ۱۹۸۷ به شرکت Goldstar پیوست و تاکنون پست‌های بسیار متنوعی ازجمله برنامه‌ریزی تجاری LG Wales و رئیس واحد مانیتورهای ال جی را بر عهده داشته و از سال ۲۰۱۴ هم به ریاست شرکت سرگرمی‌های خانگی ال جی منصوب شده است. آقای Kwon از اهالی بوسان است که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه ملی سئول دریافت نموده و در دانشگاه Aalto University فنلاند موفق به اخذ مدرک MBA گردیده است.

معاون اجرایی مدیرعامل، Park Hyoung-sei هم پس از ۲۵ سال کار در واحد تجاری با تجربیات فراوان در زمینه تلویزیون‌ها، کامپیوترهای خانگی و مانیتورها (با تمرکز روی بازارهای آمریکا)‌ اکنون سکان شرکت سرگرمی‌های خانگی ال جی را در دست خواهد گرفت. آقای Park فارغ‌التحصیل دانشگاه میشیگان است و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایندیانا اخذ کرده.

معاون ارشد مدیرعامل، Morris Lee هم از سال ۱۹۸۸ به شرکت Goldstar ملحق شد و تاکنون مسئولیت‌های مختلفی در بخش‌های موبایل، تلویزیون‌های خانگی و کسب‌و‌کار ITبر عهده داشته و ۵ سال هم معاون مدیرعامل شرکت مادر LG Corp بوده است. وی متولد سئول و فارغ‌التحصیل دانشگاه کره در رشته مدیریت کسب‌و‌کار است.

معاون اجرایی مدیرعامل، Bae Doo-yong به مدت ۷ سال ریاست واحد مالیات و تجارت ال جی را بر عهده داشته و اکنون به عنوان مدیر ارشد مالی انتخاب‌شده است. این کهنه سرباز صاحب تجربه‌ای ۳۰ ساله در این صنعت است که از سال ۲۰۰۵ به تیم LG ملحق شد. آقای Bae فارغ‌التحصیل دانشگاه ملی سئول است و در دانشگاه جورج واشنگتن ایالات‌متحده هم تحصیل نموده است.

تیم مدیریتی جدید بیشترین تمرکز خودش را متوجه تلاش‌های ضروری برای شتاب بخشیدن به «تحول دیجیتال» ال جی در تمامی بخش‌های عملیاتی خواهد نمود تا این شرکت هرچه بیشتر به سمت یک مجموعه داده محور سوق یابد. به همین منظور همانند شرکت‌های خواهر ال جی، جایگاه مدیر ارشد‌ استراتژی دوباره احیا خواهد شد و از طریق همراهی با تمامی واحدهای تجاری شرکت کار خود را پیش خواهد برد. William Cho پس از آنکه برای ۶ سال مدیریت عملیاتی ال جی در آمریکای شمالی را بر عهده داشته، دوباره به دفتر مرکزی برگشته تا در کسوت مدیر ارشد استراتژی به کار خود ادامه دهد.

علاوه بر این با تاسیس Future Technology Center یا «مرکز تکنولوژی آینده»، ال جی سعی دارد تمرکز خود را بر هسته اصلی و فناوری‌های مشترک گسترش دهد؛ و تحت رهبری یکپارچه مدیر ارشد فناوری به پشتیبانی از مراکز تحقیقاتی موجود همچون Artificial Intelligence Lab و Advanced Robotics Lab و Business Project Management Office ادامه خواهد داد. کسب‌و‌کارهای آینده‌نگرانه با توانایی‌های بالقوه فراوان، همچون خانه هوشمند، مشارکت در محتوا و مراقبت‌های زیبایی گسترش‌یافته و تقویت خواهند شد. تغییرات مدیریتی دیگری هم برای تصمیم‌سازی سریع‌تر در بخش‌های حیاتی به اجرا در خواهند آمد که قرار است با نگاهی بر مسئولیت‌های بین‌المللی ال جی برای تحقیق و توسعه، تولید، تأمین و طراحی به دفتر مرکزی منتقل گردند.

تمامی موقعیت‌های اداری تازه از روز یکم دسامبر ۲۰۱۹ اجرایی خواهند شد و ترفیع پست‌ها از اول ژانویه ۲۰۲۰ ترتیب اثر داده می‌شوند.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*